تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹


دختری با انعطاف بدنی زیاد+عکس

دختری با انعطاف بدنی زیاد+عکس

انعطاف بدنی

دختری با انعطاف بدنی زیاد+عکس

شاید برای هریک از ما خم شدن و لمس کردن نوک انگشتان پا کاری سخت و دردناک باشد اما برای این خانم که منعطف ترین بدن دنیا را دارد یکی از راحت ترین کارهاست. خانم ” جولیا گونتل” که با نام مستعار “زلاتا” شناخته میشود دارای منعطف ترین بدن دنیاست و کارهای خارق العاده ای انجام میدهد.

بدن دختر

 

او که متولد روسیه است بارها رکوردهای جهانی را در این زمینه شکسته است. ژیمناست سابق که قد او حدود ۱۶۵ سانتی متر است میتواند خود را در یک جعبه به مساحت ۵۰ سانتی متر جا دهد.
او میگوید انجام این کارها برای من بسیار طبیعی است ، تنها گاهی که مجبور میشوم برای تهیه عکس یک موقعیت را برای مدت طولانی حفظ کنم کمی اذیت میشوم اما فکر میکنم این موقعیت نیز همانند کسی که مدت طولانی نشسته و دچار گرفتگی عضله شده است موقتی است و کم کم آرام میشوم.
این خانم ۲۷ ساله توانایی های خود را در یک مسابقه بین المللی که به همین منظور به زودی در کلن آلمان برگزار میشود به نمایش خواهد گذشت. او اکنون ساکن آلمان است و با ملیت این کشور در مسابقات شرکت خواهد کرد.

او از زمانی که ۴ سال داشت تمریناتش را آغاز کرد و میگوید از همان زمان علاقه زیادی به پیچ دادن بدنش در اشکال مختلف داشته است. او قبل از اینکه این کار را به صورت حرفه ای دنبال کند در مدرسه سیرک آموزش های بسیاری دیده است.
وی اضافه میکند از رژیم غذایی خاصی پیروی نمیکند اما هر روز تمرینات سخت ورزشی را انجام میدهد تا بتواند انعطاف پذیری بدنش را حفظ کرده و قدرت کنترلش را بیشتر کند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019