تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹


دانلود اجرای زنده فرزاد فرزین در مسکو

دانلود اجرای زنده فرزاد فرزین در مسکو

اجرای زنده فرزاد فرزین

دانلود آهنگ جدید  فرزاد فرزین در فستیوال جام جهانی هنرمندان Art Football 2014 مسکو

دانلود اجرای زنده ی فرزاد فرزین در فستیوال Art football 2014

 

فرزاد فرزین در فستیوال جام جهانی هنرمندان Art Football 2014 در مسکو به روی صحنه رفت. اجرای شب گذشته تحسین هیئت داوران را برانگیخت و بنا به گفته ی آن ها اجرای فرزاد فرزین تا به امروز جزو بهترین اجراهای موسیقی فستیوال بوده است.

فرزاد فرزین اولین خواننده ی پاپ است که تا به امروز در یک فستیوال بین المللی به روی صحنه رفته است. بعد از اجرای فرزاد فرزین گروه The Vocie of Gypsies به روی صحنه رفتند. در این رقابت ها گروه هایی از هنرمندان 16 کشور دنیا حضور دارند و به اجرای برنامه می پردازند و در پایان گروه برتر معرفی می شود.

فستیوال Art Footballهمه ساله در کشورهای مختلف جهان برگزار می شود و هنرمندان کشور های مختلف در قالب تیم های فوتبال، در گروه های چهار تیمی رقابت هایی جذاب را برگزار می کنند که همواره با پوشش قوی رسانه ای نیز رو به رو می شود.
تیم هنرمندان ایران برای نخستین بار است که به دعوت رسمی کمیته برگزاری مسابقات، در این فستیوال حضور دارد.

در دوره قبلی این رقابت ها «پله» (اسطوره فوتبال برزیل) به همراه یک گروه محلی برزیلی به یک باره روی صحنه آمد و به اجرای موسیقی پرداخت!

تیم هنرمندان ایران در این دوره از بازیها با تیم های برزیل، استونی و آلمان هم گروه است و در گروه های دیگر نیز کشورهایی از جمله ایتالیا، روسیه ، کره جنوبی و… حضور دارند.

 

دانلود اجرای زنده ی فرزاد فرزین در مسکو

وبگردی
Copyright 2007 - 2019