تماس با مدیر
یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۷


دانشجوی آدمخوار +عکس

دانشجوی آدمخوار +عکس

با اعتراض جمعی از دانشجویان کالج مریلند جلسه محاکمه یک دانشجو آدمخوار معروف به آدمخوار کالج مریلند که هم اتاقی خود را پس از کشتن وی خورده بود، به‌زودی برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، الکساندر کینیوا یکی از دانشجویان کالج مریلند بود که دو سال پیش هم‌اتاقی 37 ساله خود به نام جاشوا کایسر را قربانی جنایت وحشتناکی کرد.الکساندر کینیوا پس از کشتن هم اتاقی‌اش در یک اقدام عجیب قلب و مغز وی را خورده بود.

با گذشت دو سال از این جنایت وحشتناک قضات دادگاه محاکمه وی را به تعویق می‌انداختند تا این که با اعتراض جمعی از دانشجویان روبه‌رو شد.تحقیقات نشان می‌دهد الکساندر کینیوا قبلاً با یک چوب بیسبال به یکی از دانشجویان در دانشگاه حمله کرده بود ولی مقامات قضایی ایالت مورگان هرگز وی را به‌خاطر این قانون شکنی و حمله وحشیانه مورد پیگرد قضایی قرار نداده بودند.

یکی از دانشجویان در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: «الکساندر» یک جانی خطرناک است ولی با این‌حال پلیس و دادگاه مورگان در برخورد با وی هیچ اقدام قانونی انجام نداده‌است.این دانشجوی جوان به یک بیمارستان روانی منتقل شده و شنیده‌ها حاکی از آن است که پدر این آدمخوار نیز از نزدیک شدن به پسرش ترس و واهمه دارد و در دو سال گذشته حتی یکبار پرونده پسرش را دنبال نکرده‌است.

بنابه این گزارش در اثر موج اعتراضات گسترده دانشجویان دانشکده مریلند به‌زودی جلسه محاکمه این آدمخوار خطرناک پس از جلسات روان درمانی برگزار خواهد شد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017