تماس با مدیر
سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷


دادگاه قاتل ستایش قریشی به صورت علنی در 24 شهریور

دادگاه قاتل ستایش قریشی به صورت علنی در 24 شهریور

دادگاه قاتل ستایش قریشی

دادگاه قاتل ستایش 24 شهریور

وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی از برگزاری اولین جلسه علنی دادگاه رسیدگی به قتل ستایش قریشی در ۲۴ شهریور خبر داد.

 دادگاه قاتل ستایش ۲۴ شهریور

مجتبی فرح‌بخش در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده قتل ستایش قریشی گفت: تاریخ ابلاغ هنوز به دست من نرسیده است اما براساس اطلاعات منتشر شده اولین جلسه دادگاه قرار است امسال ۲۴ شهریور ماه برگزار ‌شود.

وی افزود: این اولین جلسه دادگاه است که قرار است به صورت علنی در شعبه ۷دادگاه کیفری برگزار شود.

فرحبخش تصریح کرد: تا پیش از این یک جلسه تحقیقات مقدماتی در دادگاه پیرامون بررسی عمل منافی عفت برگزار شده بود که جلسه مذکور، جلسه تحقیقاتی بود و چند جلسه نیز در بازپرسی تحقیقات انجام شد.

وکیل مدافع امیرحسین (قاتل ستایش قریشی) گفت: قرار است به اتهامات موکل در رابطه با این قتل رسیدگی شود.

وی افزود: طبق ماده ۴۱۳ قانون آیین دادرسی کیفری حضور افراد ثالث با اذن دادگاه امکان پذیر است ولی به استناد ماده ۳۵۲همان قانون، رسیدگی به عمل منافی عفت غیر علنی است بنابراین علنی یا غیرعلنی بودن جلسات رسیدگی به اتهام قتل امیر حسین به تصمیم دادگاه بستگی دارد.

۲۳ فروردین ماه بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد، گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او روز یکشنبه ۲۲ فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شده، دیگر به خانه بازنگشته است.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر ۱۷ ساله همسایه که دچار وسوسه شیطانی شده بود او را ربوده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده بود.

قاتل ستایش اکنون در کانون اصلاح و تربیت استان تهران به سر می‌برد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017