تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


خوش‌ساخت‌ترین فیلم‌های رومانتیك+تصاویر

خوش‌ساخت‌ترین فیلم‌های رومانتیك+تصاویر

شكی نیست كه فیلمهای اقتباسی (برگرفته از كتاب) همواره آثاری بحث برانگیز بوده اند. چرا كه مخاطب بر این اعتقاد است فیلمی كه از روی یك كتاب ساخته می شود عدالت را در قبال محتوای كتاب رعایت نمی كند و بسیاری از جزئیات كتاب را نادیده می گیرد. در میان فیلمهای اقتباسی ، آثار رومانتیك بیشتر در معرض این بی عدالتی قرار می گیرند ، چرا كه تمامی احساسات و عواطف ماجرای كتاب به سختی در فیلم جای داده می شود . ولی از فیلمهای رومانتیك اقتباسی ، آثاری هم هستند كه شاید بتوان گفت كه خیلی بهتر از كتاب ساخته شده اند.

در این گزارش، با خوش ساخت‌ترین فیلم‌های رومانتیك اقتباسی آشنا شوید.

 

لوترا (Lootera)
فیلمهای بالیوودی به خودی خود سرشار از عواطف هستند ولی این فیلم گل سرسبد آنهاست . «لوترا»‌ فیلمی برگرفته از كتاب «آخرین برگ» نوشته «اُهنری» است كه با بازی «سوناكشی سینا» اثری خوش ساخت از آب درآمده است.

«راستی دوست دارم» (P.S I Love You)
این فیلم رومانتیك برگرفته از كتاب «سیسیلیا آرن» با همین عنوان است. فیلم با بازی «جرالد باتلر» نامه های عاشقانه یك مرد به همسرش پس از مرگ او است.

«دفترچه یادداشت»‌ (The Note Book)
فكر نمی كنم كسی باشد كه این فیلم را ندیده باشد. این اثر زیبا یكی از ماندگارترین آثار «نیكلاس اسپاركس» است كه «راشل مك آدامز» و «رایان گاستلینگ» در آن ایفای نقش كرده اند.

«دیوداس» (Devdas)
«دیوداس» كتابی رومانتیك ازیك نویسنده 17 ساله بنگال است كه «سارات ساندرا» آن را نوشته است. این فیلم با 16 زبان ساخته شده است.

«مسیر خاطره» (Walk of Remember)
این فیلم هم برگرفته از كتاب «نیكلاس اسپاركس» است. «شین وست»‌ و «مندی مور»‌ موفق نشدند اثری متفاوت همانند «دفترچه یادداشت» خلق كنند .

«عروس و تعصب»‌ (bride & prejudice)
شاهكار ماندگار «جین آ‌ستین» در سینمای بالیوود نیز به یكی از فیلم های موفق تبدیل شده است.

«یك روز» (one day)
«یك روز» فیلمی برگرفته از كتاب «دیوید نیكلز» است. دوست ندارم این را بگویم ولی عشق و عواطف این فیلم خیلی بیشتر از اصل كتاب است : «آن هتاوی» و «جیم استروگس» بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«بر باد رفته» (Cone withelf wind)
فقط یك بار از كتاب زیبای «بر باد رفته»، «مارگارت میچل» یك فیلم ساخته شد كه همچنان یكی از آثار محبوب است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017