تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷


خوشگذرانی لیونل مسی و همسرش در سواحل بارسلونا

خوشگذرانی لیونل مسی و همسرش در سواحل بارسلونا

خوشگذرانی لیونل مسی و همسرش

 

خوشگذرانی لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو و پسرش تیاگو یک روز را در سواحل شنی بارسلونا را خواهید دید

بسیاری از فوتبالیست های اروپایی که فصل های فوتبالی را به پایان برده اند، در حال تعطیلات و استراحت به سر می برند اما “لیونل مسی”(Lionel Messi) که دو فینال مهم را طی کمتر از 10 روز آینده در پیش دارد، هنوز تمریناتی دارد.

فوروارد آرژانتینی که در این فصل به شکل باورنکردنی، 56 گل برای تیمش به ثمر رسانده، به همراه همسرش “آنتونلا روکوزو”(Antonella Roccuzzo) و پسرش “تیاگو”(Thiago) یک روز را در سواحل شنی بارسلونا به استراحت گذراند

“مسی” و هم تیمی های بارسایی اش باید روز شنبه در چهارچوب رقابت های جام حذفی اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ به دیدار اتلتیکو بیلبائو بروند؛ یک هفته قبل از آنکه با یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا رو در رو شوند. اگر بارسایی ها بتوانند هر دو مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارند، یک عنوان قهرمانی دیگر به قهرمانی لالیگا اضافه خواهند کرد.

این نتیجه نیازمند تلاش جسمی و روانی جدی بازیکنان است؛ شاید به همین دلیل است که “مسی” به همراه همسر باردار و پسر دو ساله اش به ساحل بارسلونا رفت و ساعاتی را در آنجا به استراحت گذراند.

به نظر می رسد بازیکنی که تا به حال 4 بار توپ طلا را به خود اختصاص داده، بتواند بازهم با خلاقیت های شخصی خود به تیمش کمک کند تا از پس این دو فینال مهم برآید؛ پیش از آن که به تیم کشورش برای حضور در مسابقات کوپا آمریکا بپیوندد؛ مسابقاتی که تابستان امسال برگزار می شود.

بر اساس گزارش روزنامه آرژانتینی “کلارین”، “مسی” و “آنتونلا” در حال حاضر می دانند که فرزند آینده شان یک پسر است و نام او را نیز انتخاب کرده اند. گفته می شود این زوج نام “بنیامین” را برای پسر بعدی شان انتخاب کرده اند؛ همان نامی که دوست “مسی” و بازیکن منچسترسیتی “سرجیو راموس” برای پسرش انتخاب کرده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017