تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۸


خواهران شاه در فیلم جدیدش مشخص شد

خواهران شاه در فیلم جدیدش مشخص شد

محمدرضا ورزی» قصد دارد سریال «معمای شاه» را هم‌زمان با روز فرار شاه معدوم کلید بزند.

«محمدرضا ورزی» گفت: در حال حاضر مشغول آماده‌‌سازی دکورهای سریال هستیم و تصمیم داریم روز ۲۶ دی ماه مصادف با فرار شاه معدوم سریال را کلید بزنیم.

وی درباره انتخاب بازیگران سریال نیز توضیح داد: بسیاری از بازیگران مشخص شده‌اند، اما برخی شخصیت‌ها مانند شهید مطهری یا نواب صفوی هنوز انتخاب نشده‌اند. درباره حضور آقای داریوش ارجمند نیز هنوز به نتیجه نهایی نرسیده‌ایم چون ایشان بازی در سریال ستایش را آغاز کرده‌اند و باید ببینیم برنامه‌ریزی‌هایشان چگونه پیش می‌رود.

ورزی همچنین درباره حضور برخی بازیگران زن لبنانی برای ایفای نقش همسران شاه معدوم نیز تصریح کرد: حضور این بازیگران منتفی شده و تا به حال با مژگان ربانی برای ایفای نقش اشرف و شیرین ایزدی برای نقش شمس که خواهران شاه بوده‌اند، به توافق رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: برای ایفای نقش زن‌های محمدرضا شاه نیز در حالحاضر با حدیث فولادوند برای نقش فوزیه، مهراوه شریفی‌نیا برای نقش ثریا و ساغر عزیزی برای ایفای نقش فرح صحبت کرده‌ایم که البته هنوز به قطعیت نرسیده است.

 

به گزارش فارس، سریال «معمای شاه» که زندگی محمدرضا پهلوی را از سال ۱۳۱۵ و بازگشت وی از سوئیس تا مرگ او در سال ۱۳۵۹ به تصویر می‌کشد، به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی در ۴۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

دوخت لباس بازیگران و ساخت دکورهای میدان ژاله، خیابان منیریه، خیابان پهلوی سابق، محله پامنار تهران، حلبی‌آباد، نوفل‌لوشاتو و قم در دهه ۲۰ تا ۴۰ از کارهایی است که داوود علی‌اکبری و داریوش پیرو به عنوان طراح دکور سریال «معمای شاه» سرگرم آن هستند. همچنین تست گریم اولیه و نزدیک کردن چهره هنرپیشه‌ها به نقش‌های سریال زیرنظر شهرام خلج به عنوان طراح گریم در حال انجام است.

در این سریال تلویزیونی سعید داخ (دکتر شریعتی)، جعفر دهقان (رضاشاه)، حسین نورعلی(محمدرضاشاه)، نقی سیف‌جمالی(بهبودی)، بهرنگ علوی(فردوست)، رامبد شکرآبی(ژنرال پرون)، گیتی ساعتچی (تاج الملوک)، علی شجره (علیرضا پهلوی)، باران زمانی (شهناز)، احمد نجفی(رزم‌آرا)، جمشید جهانزاده (هژیر)، رامین راستاد (پهلبد)، علی فرجام‌فر(غلامرضا پهلوی)، جهانگیر بنارش (سیدحسن امامی)،اکبر معززی(علی امینی)، سپند امیرسلیمانی(اسداله اعلم)، فخرالدین صدیق‌شریف(شریف امامی)، قطب‌الدین صادقی(شاپور ریپورتر) در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

این مجموعه با حضور بیش از ۱۵۰ بازیگر اصلی ساخته می‌شود

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019