تماس با مدیر
چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹


خواننده معروف در اولین فیلم سه بعدی ایران !

خواننده معروف در اولین فیلم سه بعدی ایران !

آخرین اخبار از اولین فیلم سه بعدی ایرانی حاکی از این است که فیلمبرداری این فیلم به زودی شروع می شود.

با تکمیل شدن گروه بازیگران فیلم سینمایی آقای الف جدیدترین اثر علی عطشانی از تاریخ 20 خرداد ماه جلوی دوربین می رود. گروه چهره پردازی و لباس طی چند روز آینده تست نهایی لباس و گریم را انجام خواهند داد تا فیلم طبق برنامه ریزی های انجام شده در تارخی مقرر جلوی دوربین برود. هم اکنون گروه تولید آخرین مراحل انتخاب لوکیشن را در سطح شهر تهران انجام می دهند.

«آقای الف» به نسبت سایر فیلم های علی عطشانی فیلم پرلوکیشن تری است و اغلب لوکیشن های آن در فضای خارجی روایت می شود. «آقای الف» اولین تجربه جدی سینمای ایران در زمینه سینمای سه بعدی است. طبق گفته سازندگان «آقای الف» گروه تولید در تلاش هستند تا عرضه این فیلم همزمان با عید سفید فطر در سرتاسر ایران صورت پذیرد.

طی چند روز آینده یکی از خوانندگان سرشناس ایرانی هم به فهرست بازیگران «آقای الف» اضافه خوا هد شد. «آقای الف» نگاه متفاوتی به مقوله مرگ و زندگی دارد. قبلا عطشانی توضیح داده بود که همیشه مساله مرگ برایش جالب بوده است. فیلمنامه این فیلم را امیرعلی محسنین نوشته و قرار است بابک محقق، کار طراحی و اجرای سه بعدی را برعهده داشته باشد.

جالب اینکه سرمایه گذاری این کار را شرکت تصویرگستر پاسارگاد برعهده داشته که این روزها حسابی در بازار فرهنگی کشور، مشغول شده است. آلبوم بهرام رادان و مهدی مقدم از آخرین محصولاتش است. تهیه کننده «آقای الف»، سعید شرفی کیاست و علاوه بر فرزاد حسنی و آنا نعمتی، کریم باقری هم در آن بازی می کند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019