فان پاتوق
پایگاه سرگرمی تفریحی علمی

خبرنامه روزانه فان پاتوق

خودمان از ایمیل های اسپم بیزاریم پس خیالتان راحت .

@

خواننده لبنانی در سریال جدید محمد حسین لطیفی+عکس

توسط : مدیر شنبه, ۲۹ام بهمن ۱۳۹۰ ۱۶:۴۱:۲۴ 3,666


خواننده لبنانی در سریال جدید محمد حسین لطیفی+عکس

پاملا الکیک بازیگر و خواننده لبنانی قرار است در سریال ۱۶ قسمتی محمدحسین لطیفی در نقش یک شاهزاده فرانسوی بازی کند.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره لبنان، “پاملا الکیک” بازیگر و خواننده لبنانی قرار است در سریال ۱۶ قسمتی محمدحسین لطیفی بازی کند.

 

“الکیک” که قرار است تنها در ۸ قسمت سریال «ساخت ایران» بازی کند، گفته است: در این سریال “پیر داغر” بازیگر مشهور لبنانی نیز بازی می‌کند.
وی افزوده است: “پیر داغر” نقش یک لرد و من نقش یک شاهزاده فرانسوی را بازی می‌کنم و این کار کمدی است و قرار است در آن به زبان فارسی سخن بگویم.
این بازیگر لبنانی با بیان اینکه از سخن گفتن به زبان فارسی در این سریال خوشحال است، تصریح کرده است: با سرعت زبان فارسی را یاد گرفتم و این زبان، زبان سختی نیست.
وی همچنین درباره قراردادی که با محمدحسین لطیفی بسته، گفته است: مبلغ قرار داد من نسبت به نقشم خیلی خیلی بیشتر از لبنان است.

سریال «ساخت ایران» دومین مجموعه‌ای است که توسط لطیفی برای عرضه از طریق شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود و قرار است بخش‌هایی از سریال «ساخت ایران» که با مضمون و فضایی کمدی ساخته می‌شود، در فرانسه تصویربرداری شود.
در خلاصه داستان این سریال آمده است: محسن دزد خرده پایی است که روزی از روزها شاهد تصادف اتومبیل با مردی میانسال است وی کیف مرد مجروح را می رباید و تصمیم می گیرد با مدارک درون کیف زندگی تازه ای برای خود رقم زند. 

مطالب مرتبط
شکایت وکلا از سریال تنهایی لیلا
سریال تنهایی لیلا     جمعی از وکلای دادگستری با نگارش نامه‌ای به رییس سازمان صداو سیما اعتراض خود را نسبت به سریال «تنهایی لیلا» اعلام کردند. متن نامه اعتراض آمیز وکلا به شرح ...
دیدن مطلب
هدیه تهرانی به قلب یخی پیوست
فصل سوم قلب یخی اگر هیچ شباهتی به فصل اول و دوم نداشته باشد، اما حداقل در یک مورد می تواند با آن رقابت کند و آن هم حضور ستاره ...
دیدن مطلب
بازیگر و خواننده معروف لبنانی در سریال ساخت ایران+عکس
«پاملا الکیک» بازیگر و خواننده لبنانی قرار است در سریال 16 قسمتی محمدحسین لطیفی در نقش یک شاهزاده فرانسوی بازی کند. به نقل از پایگاه خبری النشره لبنان، پاملا الکیک ...
دیدن مطلب
شکایت وکلا از سریال تنهایی لیلا
هدیه تهرانی به قلب یخی پیوست
بازیگر و خواننده معروف لبنانی در سریال ساخت ایران+عکس


خواننده لبنانی در سریال جدید محمد حسین لطیفی+عکس


برجسپ ها : شما اینجا هستید :
صفحه اصلي » بازیگران و هنرمندان » اخبار فرهنگی » خواننده لبنانی در سریال جدید محمد حسین لطیفی+عکس

پاسخ دهید

*

X بستن تبليغات