تماس با مدیر
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷


خواننده رپ هم به کمک زندانیان آمد+عکس

خواننده رپ هم به کمک زندانیان آمد+عکس

خواننده موسیقی های رپ و هنرمند نام آشنا “یاسین بی” برای نشان دادن اعتراض خود به شرایط زندانیان گوانتانامو روی صندلی نشست و دست های خود را بست و دوستان خود را مجبور کرد تا لوله غذا را از راه بینی به درون بدن او منتقل کنند. زندانیان گوانتانامو که اعتصاب غذایی کرده اند از راه بینی غذا داده می شوند.

او که از این صحنه در آورد و وحشتناک فیلم برداری کرده بود فیلم را در یوتیوب قرار داد و به نوعی اعتراض خود را به گوش سازمان های حقوق بشری به خاطر شرایط بد زندانیان گوانتانامو رساند. او پیش از این نیز راهپیمایی های اعتراض آمیزی را به حمایت از زندانیان گوانتانامو سازمان دهی کرده بود.

“یاسین بی” در توصیف این عمل دردناک گفت: وقتی لوله غذا را از راه بینی به درون شکم من منتقل کردند احساس بسیار بدی به من دست داد و گویی لوله ای را درون مغز من فرو می کردند.

دیلی میل در ادامه نوشت: در حال حاضر 106 نفر در زندان گوانتانامو به خاطر شرایط بد زندان در حال اعتصاب غذایی هستند و “یاسین بای” برای همدردی با این افراد دست به این کار زده است زیرا 45 نفر از این افرادی که اعتصاب کرده اند توسط ماموران زندان  با بستن دست و سر آنها با لوله از راه بینی، غذا داده می شوند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017