تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹


خواستگاری عجیب زن بیوه از یک پسر 24 ساله

خواستگاری عجیب زن بیوه از یک پسر 24 ساله

چندی قبل زن میانسالی به نام «منیر» با چهره‌ای غمبار به شعبه ۱۱ دادسرای شهرستان ری رفت و ضمن تسلیم شكایتی به بازپرس نوفرستی گفت: از پسر ۲۴ ساله‌ای به نام «منصور» به اتهام كلاهبرداری شكایت دارم، چرا كه زندگی و احساساتم را به بازی گرفته است.
 
به گزارش تکناز : وی درباره زندگی‌اش گفت: چند سال قبل از همسرم جدا شدم و دو فرزندم نیز همراه پدرشان به خارج از كشور رفتند. چند سال پس از طلاق‌ در حالی كه تنهایی بشدت آزارم می‌داد با پسری به نام «منصور» آشنا شدم كه همراه خانواده‌اش در همسایگی ما زندگی می‌كنند. او پس از طرح دوستی، با چرب‌زبانی و اطلاع از وضعیت زندگی‌ام خود را صاحب یك شركت واردات، صادرات معرفی كرد. بعد هم با سوءاستفاده از سادگی و صداقتم مرا برای سرمایه‌گذاری در شركت با سود تضمینی تشویق كرد. من كه به راحتی فریب خورده بودم، ۱۲ میلیون تومان پس‌اندازم را در اختیارش قرار داده و او نیز یك فقره چك داد. اما چندی بعد كه از او سود پولم را خواستم او بهانه می‌آورد و از پرداخت طلبم خودداری می‌كرد. تا این‌كه وقتی حس كردم منصور قصد كلاهبرداری دارد چك را به اجرا گذاشتم. اما خیلی زود متوجه شدم پسر تبهكار فریبم داده است. حالا هم از «منصور» به اتهام كلاهبرداری شكایت دارم.
 
بازپرس پرونده پس از دریافت این شكایت، متهم را به دادسرا احضار كرد. پسر جوان در بازجویی‌ها وقتی در جریان شكایت قرار گرفت ماجرای عجیبی را فاش كرد و گفت: «این زن كه در همسایگی ما زندگی می‌كند چند ماه قبل به من ابراز علاقه كرد كه شوكه شدم. حتی از عشق و علاقه‌اش به من گفت حتی برای جلب رضایتم از من خواستگاری كرد و برایم مهریه سنگینی هم تعیین كرد. از آنجا كه ابراز علاقه این زن و پیشنهاد عجیبش برایم جالب بود قبول كردم تا با او ازدواج كنم. در مدت آشنایی هم ۳ میلیون تومان از او قرض گرفتم كه بعد از مدتی پول را بازگرداندم»! بدین‌ترتیب شاكی با تأیید بخشی از اظهارات متهم گفت: «متأسفانه منصور از تنهایی و ابراز علاقه شدید و احساساتم سوءاستفاده كرد. موضوع خواستگاری از او هم صحت دارد. حتی برای اثبات علاقه‌ام برایش مهریه قابل توجهی نیز پیشنهاد كردم. با این حال او درباره چك ۱۲ میلیون تومانی دریافتی از من دروغ می‌گوید چرا كه اسناد و مدارك مربوطه موجود است، چند شاهد هم دارم. ضمن این‌كه او به دروغ خود را مدیرعامل شركت معرفی كرده بود. چرا كه چنین شركتی وجود ندارد!
 
بازپرس پرونده در پی تحقیق از شاهدان و تأیید اظهارات شاكی، متهم را بازداشت و دستور تحقیقات لازم را صادر كرد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019