عضو کانال ما شوید و سرگرم بشوید

خشونت یک زن را بدشانس‌ترین مادر دنیا کرد +عکس

Like Like Love Haha Wow Sad Angry اگرچه ناامنی در جامعه آمریکا باعث شده تا بسیاری از مردم این کشور سعی کنند تا حد ممکن از خانه خود خارج نشوند اما این ناامنی برای یک مادر از همه مردم آمریکا بیشتر هزینه به دنبال داشته و او چهار فرزندش را در جریان تیراندازی‌‌‌ های خیابانی […]

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
اگرچه ناامنی در جامعه آمریکا باعث شده تا بسیاری از مردم این کشور سعی کنند تا حد ممکن از خانه خود خارج نشوند اما این ناامنی برای یک مادر از همه مردم آمریکا بیشتر هزینه به دنبال داشته و او چهار فرزندش را در جریان تیراندازی‌‌‌ های خیابانی از دست داده است.
این مادر به نام رونی چمبرز می ‌گوید: به دلیل افزایش خشونت‌‌‌های خیابانی در شیکاگو هر 4 فرزندش مورد اصابت گلوله افراد مسلح قرار گرفته‌ اند و به قتل رسیده ‌اند. چهارمین پسر این زن روز گذشته هنگام تیراندازی خیابانی افراد مسلح هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.
رونی می ‌گوید پسرش بیگناه بوده و در حالی که کنار یکي از خیابان ‌‌‌های شیکاگو به همراه دوستش در حال صحبت بوده با اصابت گلوله ‌ای کشته شده است. بر اساس اعلام پلیس، میزان خشونت و قتل از سال 1990 تاکنون 2 برابر افزایش یافته است.
این مادر به به رسانه گفته است: نخستین فرزندم کارلوس در سال 1995 میلادی هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد. در سال 2000 میلادی دختر 15 ساله ‌ام لاتویا و پسرم جروم با فاصله چند ماه از یکدیگر در خشونت‌‌‌ های خیابانی به ضرب گلوله کشته شدند. تنها یک پسر برایم باقی ‌مانده بود که او هم روز هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.
وی تاکید کرده است: قاتل توانسته به راحتی از صحنه قتل بگریزد. تمامی 4 فرزند من قربانی درگیری و خشونت در شیکاگو شده ‌اند .
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟


*

ویژه ها

قابل توجه شما

وبگردی پرداد

X بستن