تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸


خدمات منحصر بفرد این سگ ! +عکس

خدمات منحصر بفرد این سگ ! +عکس

ریتنر رتر کارآفرین آلمانی است که نامش به عنوان ارائه دهنده خدمات منحصر به فرد در سرخط رسانه های بین المللی می درخشد.
او به والدینی که به استفاده مواد غیر قانونی فرزندانشان مشکوک هستند این شانس را می دهد تا با استخدام یک سگ آموزش دیده مواد مخدر از شک خود مطمئن شوند.

آمارها نشان می دهد که مصرف مواد مخدر در میان نوجوانان یک مشکل بزرگ در سراسر جهان است اما والدین آلمانی راه جدیدی را برای برخورد با فرزندانشان بدون دخالت مقامات یافته اند.
ریتنر رتر معتقد است سگ آموزش دیده ی او قادر به پیدا کردن مواد مخدری است که در مخفی ترین مکان ها پنهان شده اند و یافتن آن برای والدین کار بسیار پیچیده ای است. او یک وبسایت راه اندازی کرده و در آن در ازای ارائه ی خدمات پیدا کردن مواد مخدر در خانه ی مشتریان 125 دلار دریافت می کند.
این سگ به نام ثور، آموزش های پیدا کردن مواد مخدر را هنگامی که به عنوان سگ پلیس در تگزاس مشغول بود کامل کرده است و متخصص در پیدا کردن موادی چون حشیش، هروئین، اسپید و اکستازی است.
آقای رتر به خانواده ها پیشنهاد می دهد زمانی که فرزندانشان در مدرسه به سر می برند به خانه ی آنها برود و مشغول پیدا کردن مواد مخدر شود تا مشکلی برای آنها پیش نیاید.
او بر این اعتقاد است که اگر پلیس این مواد مخدر را پیدا کند خانواده ها مجبورند مراحل قانونی را طی کنند و مطمئنا به دردسر می افتند. به همین دلیل است که عده ی زیادی به این صاحب سگ مراجعه می کنند تا قبل از پیدا شدن مواد مخدر توسط پلیس خودشان آن را پیدا کنند و از یک مشکل بزرگ رهایی یابند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019