تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۸


خاک سپاری زشت ترین زن جهان+تصاویر

خاک سپاری زشت ترین زن جهان+تصاویر

جولیا پاسترانا» يک زن هندي مکزيکي الاصل که مبتلا به هایپرتریکوزیس بود.
زشت ترین زن جهان که در قرن نوزده زندگی می کرده است پس از 150 سال به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، «جولیا پاسترانا» يک زن هندي مکزيکي الاصل که مبتلا به هایپرتریکوزیس بود. مردی به نام «تئودور لنت» متوجه وضعیت غیرعادی او شد، به او رقص و موسیقی آموزش داد و نمایش‌هایی با حضور او در اروپا ترتیب داد و سرانجام با او ازدواج کرد!جولیا باردار شد و در مسکو، نوزادی به دنیا آورد که خود مبتلا به هایپرتریکوزیس بود و چند روز بعد از تولد درگذشت. جولیا هم مدتی بعد به خاطر عوارض زایمان از دنیا رفت.

اما جالب است که تئودور لنت دست از سر جسد آنها هم برنداشت،جسدها را مومیای کرد و شروع به نمایش دادن آنها کرد. چندی بعد لنت، توانست زن دیگری مبتلا به هایپرتریکوزیس پیدا کند، او نام «زنورا پاسترانا» را بر او نهاد و با او هم ازدواج کرد! سرانجام رفتارهای غیرعادی تئودور لنت، موجب شد که مقامات او را به یک آسایشگاه روانی منتقل کنند!

بعد از آن جسد مومیایی «جولیا پاسترانا»در چند کشور از جمله اروپا، ایالات متحده و کانادا در نمایشگاه های مختلف در معرض دید مردم قرار گرفت.

اکنون بعد از 150 سال هنرمندی در نیویورک تصمیم گرفت جسد وی را از دانشگاه اسلو برای خاکسپاری در روز سه شنبه به مکزیک منتقل کند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019