تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹


خانه نشین شدن دوبلور معروف ایرانی به خاطر اشتباه پزشکان آلمانی

خانه نشین شدن دوبلور معروف ایرانی به خاطر اشتباه پزشکان آلمانی

خانه نشین شدن دوبلور

فلج شدن شهاب عسکری بازیگر مقیم آلمان

 

در حالی که در ماه های اخیر مدام از کم کاری پزشکان داخلی سخن گفته شده حالا یک بازیگر سینما از اشتباه مهلک پزشکان بیمارستانی در آلمان گفته که به فلج شدن دست های وی انجامیده است.

شهاب عسکری در آلمان به سر می برد

شهاب عسکری بازیگر فیلم “دست‌های آلوده” گفت: متاسفانه به دلیل اشتباه پزشکان آلمانی مدت‌ها فلج شدم و در حال حاضر خانه نشین هستم.

صدای عذاب آور مغز سرم

این بازیگر و دوبلور پیشکسوت با اشاره به وضعیت جسمانی خود گفت: چند سال پیش صدایی در سرم من را به شدت اذیت می کرد که پزشکان برای رسیدن به دلیل آن آزمایش و عکس هایی را نوشتند. بعد از بررسی‌های بسیار متوجه گرفتگی‌های رگ در قسمت چپ و راست سر من شدند و در نهایت بایستی تحت عمل جراحی قرار می‌گرفتم.

عفونت رگ به فلج نخاعی منجر شد

عسکری که آخرین تجربه بازیگریش سریال “ستایش” بود تصریح کرد: به دلیل نداشتن توان مالی و با توجه به این مطلب که من ۳۱سال است که مقیم آلمان هستم و در آنجا بیمه بودم به این کشور رفتم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم.

این بازیگر ادامه داد: متاسفانه رگی که مورد عمل جراحی قرار گرفته بود بعد از جراحی عفونت کرد و نزدیک به ۹۰درصد از ناحیه نخاع فلج شدم و مشکلات زیادی پیدا کردم.

خانه نشین شده ام

عسگری اظهارداشت: بعد از آمدن به ایران و صرف هزینه های درمانی بسیار دوباره به آلمان برگشته و با درمان های متفاوت توانستم ۸۰درصد از فلجی خود را برطرف کنم.

بازیگر فیلم هایی مانند “تفنگ شکسته” و “آقای رییس جمهور” افزود: پیش از عید به ایران آمدم و در آثار بسیاری گویندگی کردم ولی برای بازی در فیلم سینمایی هنوز دعوت نشده‌ام و در حال حاضر خانه نشین شده‌ام.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019