تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷


خانه مجلل رونالدو در نیویورک آمریکا که به تازگی خریداری کرده است

خانه مجلل رونالدو در نیویورک آمریکا که به تازگی خریداری کرده است

خانه مجلل رونالدو

 

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید از سال ۲۰۰۹ تا الان در این تیم بازی می کند. هر چند رونالدو نمایش خیره کننده ای در کهکشانی ها داشته اما هر سال در فصل جابجایی تابستانی خبرهایی درباره جدایی این بازیکن از جمع قوهای سپید به گوش می رسد.

لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا یکی از لیگ هایی است که به احتمال زیاد کریستیانو رونالدو مانند بسیاری از ستاره های بزرگ فوتبال اروپا آن را در سالهای پایانی فوتبالش تجربه خواهد کرد. روزنامه نیویورک پست آمریکا از خرید یک خانه سوپرلوکس توسط کریستیانو رونالدو در شهر نیویورک خبر داده و اعلام کرد که ستاره پرتغالی رئال مادرید خود را آماده پیوستن به لیگ آمریکا طی چندسال آتی می کند.

به نوشته نیویورک پست خانه مجلل رونالدو در خیابان مشهور ونوس نیویورک است و این بازیکن سرشناس برای خرید آن  ۱۸٫۵ میلیون دلار پرداخت کرده است.

رونالدو این خانه مجلل را که در طبقه آخر یک آپارتمان لوکس و بلند (پنت هاوس) قرار دارد از آلساندرو بروتو تاجر سرشناس ایتالیایی خریدای کرده است و نزدیک ساختمان امپایر استیت است.

بعید به نظر می رسد که رونالدو به این زودی از رئال مادرید جدا شود اما این ستاره پرتغالی علاقه زیادی به شهر نیویورک دارد و معمولا تعطیلات خود را در این شهر سپری می کند. گذشته از این همسر تنها فرزند او یک آمریکایی است که در نیویورک زندگی می کند و رونالدو برای گرفتن حق حضانت فرزندش ۱۰ میلیون پوند به او پرداخت کرده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017