تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷


خانم بازیگری که یک گریمور او را معروف کرد+تصاویر

خانم بازیگری که یک گریمور او را معروف کرد+تصاویر

شب گذشته در مراسم افتتاحیه سی و یکمین جشنواره فیلم فجر شاهد صحنه ای به یاد ماندنی از یک هنرمند پرکار و فعال سینمای ایران بودیم.

مریلا زارعی هنرمندی بود که به پاس قدرددانی از زحمات استاد خود در برابر وي زانو و بر دستان او بوسه زد.
مریلا زارعی در 25 فروردین 1353 در تهران متولد شد اما در کنار این زاد روز، تولد هنری این بازیگر در سال 1373 با بازی در فیلم سینمایی “سلام” سینما رخ داد.
او که با مجموعه تلویزیونی کارآگاه به دنیای بازیگری روی آورد با مجموعه تلویزیونی هوای تازه بیشتر شناخته شد.
مریلا زارعی در مراسم افتتاحیه سی و یکمین فیلم فجر استمرار حضور خود در عرصه بازیگری را مدیون استادانی چون مهین نویدی و مهری شیرازی دانست.
مریلا زارعی پس از آن که توانایی هایش را در “واکنش پنجم” به رخ همگان کشید سرانجام با بازی کوتاه اما بسار دوست داشتنی اش در سربازهای جمعه مزد زحمات خود را دریافت کرد.
مریلا زارعی در آخرین فیلم خود جدایی نادر از سیمین در سال 1389 ایفاگر نقش معلم خصوصی ترمه دختر نادر بود.
از دیگر آثار او می‌توان به “پاتک” علی اصغر شادروان ، “روی خط مرگ” شفیع آقا محمدیان، “زن شرقی” رامبد لطفی، “تکیه بر باد” داریوش فرهنگ،” واکنش” پنجم تهمینه میلانی ، “معادله” ابراهیم وحید زاده ، “سربازهای جمعه” مسعود کیمیایی ،”مجردها” اصغر هاشمی و حکم مسعود کیمیایی اشاره کرد.
مریلا زارعی که این روزها شاهد هنرنمایی اش در مجموعه تلویزیونی “کلاه پهلوی” هستیم، در بیست و هفتمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم درباره الی نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.
مریلا زارعی بازیگر مجموعه های تلویزیونی چون “پلیس جوان” ، “دریایی‌ها”، “خلبان”، “ولایت عشق” در بیست و دومین جشنواره فیلم فحر برای بازی در فیلم سربازهای جمعه برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.
مریلا زارعی بازیگر پرکاری که کارنامه هنری درخشانی دارد امسال با حضور در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بار دیگر شانس خود را برای سیمرغی از جنس بلور واقعی محک می زند.
“هیس دخترها فریاد نمی زنند” فیلمی که به کارگردانی پوران درخشنده فیلمی است که مریال زارعی در کنار بازیگرانی چون شهاب حسینی ، طناز طباطبایی به ایفای نقش می‌پردازند.

باشگاه خبرنگاران

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017