تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


حواشی کنسرت مرتضی پاشایی+عکس

حواشی کنسرت مرتضی پاشایی+عکس

مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی بامداد روز چهارشنبه 11 تیر ماه در فستیوال بزرگ کنسرت های جزیره کیش در سالن 2700 نفری تالار شهر به روی صحنه رفت.

پس از آنکه اعضای گروه ارکستر به رهبری حامد طاهری نوازنده گیتار بیس، روی استیج جای گرفتند، مرتضی پاشایی از زیر استیج به بالا آمد تا دیداری باشکوه با هواداران خود داشته باشد.

وی پس از اجرای اولین قطعه رو به حضار گفت: “جزیره کیش، ساعت یک و سی دقیقه بامداد و این همه انرژی؟ ممنونم از همه شما و قول می دهم امشب تمام قطعاتی را که دوست دارید اجرا کنیم.”

وی در این کنسرت قطعاتی چون «یکی هست»، «جاده یکطرفه»، «بغض»، «ستایش»، «نبض احساس» و دیگر قطعات محبوب خود را با تسلطی کم نظیر اجرا کرد.

اعضای ارکستر مرتضی پاشایی در این کنسرت را مهران مریخ، صفا درمان، محسن حسن نیا، حسین کیا، روزبه پهلوانی نژاد و حامد طاهری تشکیل می دادند که سرپرستی آنها بر عهده پیمان عیسی زاده بود.

حواشی کنسرت:

در اواسط اجرای قطعه «یکی بود یک نبود» یکی از طرفدرانش شاخ گلی به وی اهدا کرد که این حرکت مورد استقبال جمعیت حاضر در سالن قرار گرفت.

رضا رویگری، مجید مظفری، و سید مرتضی حسینی از جمله میهمانان ویژه این کنسرت بودند.

در اواسط کنسرت، رضا رویگری که حال مساعدی نیز نداشت به صورت ویژه از سوی حضار مورد تشویق قرار گرفت.

همچنین سید مرتضی حسینی مجری تلویزیونی در این هنگام میکروفن را از مرتضی پاشایی گرفت و از همه مردم درخواست کرد برای سلامتی رضا رویگری و دیگر کسانی که در بستر بیماری هستند دعا کنند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017