تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸


حمید طالب زاده: دیگر با شبکه های ماهواره ای همکاری نمی‌کنم!

حمید طالب زاده: دیگر با شبکه های ماهواره ای همکاری نمی‌کنم!

پخش یکی دو کلیپ طالب زاده از شبکه های ماهواره ای موجب عدم اعطای مجوز آلبوم جدید او شده و دقیقا به همین دلیل است که او با صراحت اعلام کرده دیگر با شبکه های ماهواره ای کار نمی‌کند!

هر زمان که نامی از حمید طالب زاده برده می شود ناخودآ گاه آهنگ معروف «همه چی آرومه» در ذهن تداعی می شود؛ این آهنگ توانست این خواننده را در دنیای موسیقی پاپ به شهرت برساند. البته با پخش این آهنگ در شبکه های ماهواره ای راه برای دریافت مجوز رسمی آلبوم های برای این خواننده موفق کمی ناهموار شد.

حمید طالب زاده که این روزها سخت به دنبال دریافت مجوز برای انتشار آلبوم جدیدش است در گفتگو با شبکه ایران گفت: من در گذشته نیز برای دریافت مجوز آلبوم جدیدم اقدام کرده بودم اما متاسفانه موفق نشدم اما به تازگی اتفاق جدیدی پیش آمده است که بالاجبار تصمیم گرفتم مجددا یک بار دیگر برای مجوز آن اقدام کنم.

وی افزود: دو تا از آلبوم های من با نام «ندای عاشقانه » در سال 79 و «چیکار کنم» که در سال 82 منتشر شد هر دو دارای مجوز بودند اما این چند آهنگ اخیر بدون مجوز منتشر شده است.

این خواننده تصریح کرد:برای آلبوم جدیدم هنوز نامی در نظر نگرفته ام.

طالب زاده ادامه داد: برای انتشار این آلبوم با یکی، دو نفر وارد مذاکره شده ام و اگر به توافق رسیدیم  آنها باید پیگر دریافت مجوز آن باشند و اگر ان شاالله مشکل برطرف شود جدیت انتشار آن بیشتر می شود.

وی گفت:این آلبوم چهارده قطعه است که چند قطعه آن از کارهای اخیرم است که با همان گروه قبلی ضبط شده است.

حمید طالب زاده در پایان افزود:دیگر با شبکه های ماهواره ای همکاری نمی کنم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017