تماس با مدیر
سه شنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۹


حمله پرسپولیسی ها به شهرام محمودی

حمله پرسپولیسی ها به شهرام محمودی

شهرام محمودی

 

حمله هواداران پرسپولیس به شهرام محمودی!

 

بازهم یک چهره شاخص دیگر مورد حمله اینترنتی کاربران قرار گرفت.

تیم ملی فوتبال ایران در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی، گوام را با شش گل از پیش رو برداشت. سردار آزمون ستاره 20 ساله تیم ملی در این دیدار خوش درخشید و گلزنی کرد. او بعد از گلزنی شادی خود را تقدیم به پسر تازه متولد شده شهرام محمودی ستاره تیم ملی والیبال تقدیم کرد و بعد از بازی او و مهدی طارمی در مصاحبه های خود این موضوع را متذکر شدند.

بعد از این اتفاقات شهرام محمودی در اینستاگرام برای آزمون پیام گذاشت و از وی تشکر کرد و چون ارتباط نزدیکی با مهدی طارمی نداشت در اینستاگرام او پیامی نگذاشت. اما هواداران پرسپولیس که از نادیده گرفتن ستاره تیم خود یعنی مهدی طارمی عصبانی شده بودند به پیج این ستاره والیبال حمله کردند و وی را با پیام های نامناسبی مورد خطاب قرار دادند.

محمودی در ادامه می گوید: من خودم پرسپولیسی هستم و همه این موضوع را می دانند. شاید واکنش ها به خاطر این علت بوده که آقای طارمی هم در عکس بوده و من حواسم به این مسئله نبود. ولی همه می دانند که من یک پرسپولیسی دو آتشه هستم و چون با طارمی ارتباط نزدیکی نداشته ام پیغامی براش نگذاشتم.

متاسفانه در طول یک سال گذشته کاربران ایرانی در فضای مجازی بارها چهره های شاخص ورزشی و هنری را به دلایل مختلف مورد توهین های مختلف قرار داده اند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019