تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۷ شهریور , ۱۳۹۸


حضور هدیه تهرانی در فیلم آدت نمی کنیم بعد از مدت ها کم کاری

حضور هدیه تهرانی در فیلم آدت نمی کنیم بعد از مدت ها کم کاری

هدیه تهرانی در فیلم آدت نمی کنیم

پس از مدت ها فیلم جدیدی از هدیه تهرانی اکران خواهد شد. هدیه تهرانی در فیلم آدت نمی کنیم در کنار محمدرضا فروتن و ساره بیات حضور دارد.

عکس هدیه تهرانی

تصویر هدیه تهرانی پس از مدت ها روی یک پوستر سینمایی نقش بست.

هدیه تهرانی  که در سال‌های اخیر حسابی کم کار شده، در فیلم «آدت نمی کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان به ایفای نقش پرداخته است.

در این فیلم او با بازیگرانی چون محمدرضا فروتن، ساره بیات و حمیدرضا اذرنگ همبازی شده‌است.
پوستر فیلم آدت نمی کنیم با حضور هدیه تهرانی

پوستر فیلم آدت نمی کنیم با حضور هدیه تهرانی

 

بیوگرافی هدیه تهرانی :

هدیه تهرانی (متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینمای ایران است. وی همچنین در زمینه عکاسی و ورزش تای چی چوان فعالیت دارد. او برنده دو سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر می‌باشد.

ولین بار وی برای بازی در فیلم روز واقعه انتخاب شد اما بعدها لادن مستوفی جای او را گرفت. کیانوش عیاری هم او را برای بازی در بودن یا نبودن انتخاب کرد که بعدها عسل بدیعی به جای او برگزیده شد. اما سرانجام مسعود کیمیایی او را برای فیلم سلطان انتخاب کرد و هدیه تهرانی وارد سینمای حرفه‌ای شد.

بازی‌های راحت و روان او در فیلمهای غریبانه و به خصوص شوکران تحسین منتقدان را برانگیخت. یکی از بهترین نقش آفرینی‌اش که منجر به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین جشن خانهٔ سینما شد و تحسین نویسندگان و منتقدان را در پی داشت، بازی بیادماندنی او در چهارشنبه سوری بود.

مجله همشهری جوان، بعد از مهناز افشار وی را به عنوان دومین بازیگر زن پول‌ساز دهه هشتاد خورشیدی انتخاب کرد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019