تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹


حضور شيث رضايي در تمرينات تيم «فورتنا دوسلدورف» دسته دوم بوندس‌ليگا

حضور شيث رضايي در تمرينات تيم «فورتنا دوسلدورف» دسته دوم بوندس‌ليگا

 

حضور شيث رضايي در تمرينات تيم «فورتنا دوسلدورف»  دسته دوم بوندس‌ليگا


شيث كه از سوي باشگاه پرسپوليس اخراج شده بود با تلاش‌هاي دوستان و مدير برنامه‌هايش بار ديگر راهي اروپا شد.

منابع خبري آلمان ديروز از حضور شيث رضايي در تمرينات تيم «فورتنا دوسلدورف» از دسته دوم بوندس‌ليگا گزارش دادند.
 
ولف ورنر مدير ورزشي تيم دسته دومي دوسلدورف در مورد حضور شيث رضايي در تمرينات اين تيم مي‌گويد: «يكي از دوستان او را به ما معرفي كرده و فعلا قرار است در تمرينات تيم ما شركت كند. اگر نظر كادر فني و سرمربي تيم در مورد اين بازيكن ايراني شيث باشد، مراحل بعدي در مورد او انجام خواهد شد.»
 
حضور بازيكن سابق پرسپوليس و تيم ملي در آلمان آن هم در شرايطي كه او تيم ندارد و بازيكن اخراجي محسوب مي‌شود، بازتاب جالبي در رسانه‌هاي آلمان ندارد:‌ «رضايي از سال 2003 تا 2011 با يك فصل وقفه در پرسپوليس بازي كرده. پرسپوليس و استقلال بزرگترين باشگاه‌هاي ايران هستند و اينكه چطور او الان بدون تيم است، موضوع عجيبي محسوب مي‌شود.»
 
سايت‌هاي خبري شهر دوسلدورف در مورد اولين جلسه تمرين شيث با تيم محبوب شهرشان چنين مي‌نويسد:«عطش تيم دسته دومي فورتنا براي جذب بازيكن آغاز شده و يك بازيكن ايراني براي دادن تست فني در تمرينات اين تيم ديده شد. شيث رضايي در تمرين اين تيم شركت كرد و تحت‌نظر نوربرت ماير كارش را شروع كرد.»
 
قطعا نوربرت ماير، سرمربي تيم دسته دومي فورتنا دوسلدورف با ديدن يك جلسه تمرين از شيث رضايي نمي‌تواند در مورد اين بازيكن ايراني نظر نهايي را بدهد:«قضاوت كردن در مورد شيث زود است. ما بايد تمرينات بيشتري از او ببينيم و بعد در موردش نظر بدهيم.» در حالي كه استقبال نسبتا خوبي از حضور شيث رضايي در شهر دوسلدورف شده بود، روزنامه بيلد آلمان باز هم به پروپاي بازيكنان ايراني پيچيد. بيلد كه قبلا در مورد مهدوي‌كيا، زندي و حتي علي كريمي شايعات و مطالب منفي منتشر كرده بود، از سوژه حضور شيث در تمرينات تيم فورتنا يك گزارش تصويري چاپ كرد و عكس‌هايي از اتفاق بازي پرسپوليس- داماش را منتشر كرد. چاپ شدن عكس‌هاي شادي پس از گل شيث و نصرتي در ديدار پرسپوليس- داماش در كنار مطالبي كه بيلد در مورد شيث نوشته بود هرگز نمي‌توانست براي مدافع اخراجي سرخ‌ها جالب و قابل توجه باشد:«نام اين بازيكن را فقط بعضي از كارشناس‌ها مي‌دانند ولي يك رفتار عجيب از شيث رضايي باعث شد تا او در كل دنيا انعكاس پيدا كند! اين بازيكن ايراني كه به طور آزمايشي با تيم فورتنا تمرين مي‌كند، كسي است كه به خاطر همان رفتار بحث‌برانگيزش از تيم پرسپوليس كنار گذاشته شد.»
 
بيلد كه در بين نشريات اروپايي به حاشيه‌سازي و انتشار اخبار خصوصي مشهور است در ادامه به شرح جزييات رفتار شيث در ديدار با داماش مي‌پردازد:«رضايي به خاطر آن شادي بعد از گل به 20 ماه محروميت و پرداخت 30 هزار دلار جريمه شد و حالا بايد پرسيد كه آيا اين بازيكن جنجالي مي‌تواند عضو باشگاه فورتنا دوسلدورف شود يا خير!»
 
شيث رضايي در حال حاضر در سوئيتي كه توسط باشگاه فورتنا در اختيارش قرار داده شده در دوسلدورف سكونت دارد. رفتن شيث به آلمان آن‌قدر سريع اتفاق افتاد كه مدافع پرسپوليس حتي نتوانست در اين مورد با بعضي از دوستان نزديكش خداحافظي كند. شيث كه شرايط بدني خوبي هم دارد، پس از پايان اولين جلسه تمريني‌اش با فورتنا چنين مي‌گويد: «از آنجايي كه در تهران تمرينات انفرادي خوبي را انجام مي‌دادم، فعلا در شرايط بدني خوبي هستم و فكر مي‌كنم كه در ادامه تمرينات وضعيتم از اين هم بهتر شود. من فقط يك جلسه در تمرينات تيم فورتنا شركت كرده‌ام و فكر مي‌كنم صحبت كردن در مورد وضعيت من خيلي زود است.»
 
شيث در ادامه و در مورد مسايل حاشيه‌اي مي‌گويد: «من براي فرار كردن از حاشيه‌ها به اينجا آمده‌ام و همان مسايل باعث شد تا دچار چنين وضعيتي شوم. من به هيچ‌كدام از اين حرف‌وحديث‌ها توجهي نمي‌كنم و ترجيح مي‌دهم تا به جاي همه اين حرف‌ها فقط به خودم و تمريناتم فكر كنم. من بايد خودم را ثابت كنم و حضور در فورتنا آن هم در اين شرايط فرصت خوبي براي من است.»
 
شيث مثل هميشه پرسپوليس را دوست دارد و از آمدن دنيزلي به اين تيم استقبال مي‌كند: «پرسپوليس هميشه در گوشه‌اي از قلب من قرار دارد و هميشه خودم را هوادار پرسپوليس مي‌دانم. حالا هم اميدوارم كه با آمدن دنيزلي شرايط تيم بهتر شود و پرسپوليس نتايج بهتري بگيرد تا دل مردم و هواداران شاد شود. من هم به سهم خودم براي پرسپوليس آرزوي موفقيت مي‌كنم.»

وبگردی
Copyright 2007 - 2019