تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹


حضور شهره آغداشلو در فیلم ضد ایرانی گلاب

حضور شهره آغداشلو در فیلم ضد ایرانی گلاب

حضور شهره آغداشلو در فیلم ضد ایرانی «گلاب»

 

شهره آغداشلو بازیگر ایرانی ساکن لس آنجلس، در نقش مادر مازیار بهاری روزنامه‌نگاری که گایل کارسیا برنال در نقش او جلوی دوربین می‌رود، بازی می‌کند.

فیلم “گلاب” که فیلمنامه‌اش را استوارت نوشته به زودی در اردن فیلمبرداری می‌شود.

این فیلم با اقتباس از کتابی که مازیار بهاری در سال 2011 با عنوان “بعد آنها به سراغ من آمدند: داستان یک خانواده از عشق، اسارت و بقا” ساخته می‌شود. بهاری این کتاب را با همکاری ایمی مولوی نوشته و در آن به ماموریتش برای پوشش دادن انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 2009 و پیامدهای آن که دستگیر شدنش است، پرداخته است.

“گلاب” با حمایت مالی “اودلات اینترتینمت” متعلق به پریتزکر ساخته می‌شود.

بهاری متولد ایران که در سال 2009 همزمان با انتخابات ریاست جمهوری راهی ایران شده بود، به دلیل جاسوسی به مدت 118 روز در زندان به سر برد.

آغداشلو در سال 2003 برای بازی در فیلم “خانه‌ای از شن و مه” نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.  او در فیلم‌های آمریکایی چون “مردان ایکس” و مجموعه تلویزیونی “24” نیز بازی کرده و برای بازی در فیلمی با عنوان “خانه صدام” در سال 2008 جایزه امی را دریافت کرده است.

جان استوارت مجری شوی شبانه تلویزیونی آمریکا، یک ماه پیش از این برنامه جدا شد تا با سفر به خاورمیانه ساختن فیلم  ضد ایرانی “گلاب” را شروع کند.

تاکنون خبری از کشور محل ساخت این فیلم مطرح نشده بود و تنها اعلام شده بود که استوارت این فیلم را در خاورمیانه جلوی دوربین می‌برد.

جان استوارت قرار است این پروژه را در ماه جولای و آگوست تمام کند و 3 سپتامبر دوباره برنامه تلویزیونی‌اش را به دست بگیرد. او دو روز پیش نیز با اسکایپ با برنامه شبانه‌اش ارتباط برقرار کرد، اما اطلاعاتی درباره فیلمش نداد و تنها به گفتن این که همه چیز خوب پیش می‌رود اکتفا کرده بود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019