تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


حرکت جالب دختر شایسته ی آمریکا دیابتی + عکس

حرکت جالب دختر شایسته ی آمریکا دیابتی + عکس

g93 4 502 انتخاب دختر شایسته آمریکا که دیابت دارد! +عکس

حرکت جالب دختر شایسته ی آمریکا دیابتی

حرکت جالب دختر شایسته ی آمریکا دیابتی

دختر شایسته

حرکت جالب دختر شایسته ی آمریکا دیابتی  روز شنبه Sierra Sandison بعنوان دختر شایسته ی ایالت Idaho امریکا برگزیده شد.این دختر زیبای ۲۰ ساله، بتندی در رسانه ها معروف شد ولی نه تنها بخاطر ظاهر زیبایش…

به نوشته ی روزنامه ی هلندی زبان Nieuwsblad چاپ بلژیک، در مراسم گزینش دختر شایسته، سیرا که بیماری دیابت نوع ۱ دارد پمپ انسولینش را به مایوی خود وصل کرده بود.

وی هدف خود را از این کار شکستن تابوی پیرامون بیماری دیابت اعلام کرده و گفته است که دیگر نمی خواهد پمپ انسولینش را پنهان کند.

g93 4 503 انتخاب دختر شایسته آمریکا که دیابت دارد! +عکس

حرکت جالب دختر شایسته ی آمریکا دیابتی

حرکت جالب دختر شایسته ی آمریکا دیابتی

این دختر زیبا تاکنون چندین بار در مراسم گوناگون گزینش دختر شایسته شرکت کرده است. وی بخاطر رژیم غذایی خوب، ورزش زیاد و تزریق انسولین تاکنون توانسته بدون پمپ در این مراسم شرکت کند ولی به گفته ی او، وی در طی این مراسم هیچگاه احساس امنیت نداشته است.

سیرا در اینستاگرام خود این گونه نوشت: پیام من به همه این است، ما همگی چیزی داریم که مطابق با ایده آلهای زیبایی نیست که رسانه ها تحمیل می کنند ولی این موضوع از زیبایی ما نمی کاهد.

پس از انتشار عکسهای سیرا با پمپ انسولینش بسیاری از بیماران دیابتی، عکسهای خود را با پمپ انسولین بهمراه هشتگ #showmeyourpump منتشر کرده اند.

گفتنی است سیرا تنها دختر شایسته ای نیست که در طی مراسم گزینش دختر شایسته با پمپ انسولین حاضر شد. در سال ۱۹۹۹ نیز Nicole Johnson در مراسم دختر شایسته ی امریکا با پمپ انسولین خود حضور یافت و توانست برنده شود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017