تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹


حامد بهداد: کامل و رستگار شدم!

حامد بهداد: کامل و رستگار شدم!

حامد بهداد ضمن بیان خود از تعریف انسان می‌گوید: آنچه به نقش می‌دهم انسان است. من به همه نقش‌هایم انسان را اضافه می‌کنم.

به گزارش شبکه ایران، حامد بهداد که این روزها در نقش سرگرد صابری در مجموعه تلویزیونی “سقوط آزاد” ظاهر شده است در گفت‌وگویی با سروش در تعریف خود از بازیگری گفته است: حلول چندین انسان  در بدن. چندین نفر را بازی کردن و زندگی کردن. فهمیدن چندین نفر. ابعاد چند آدم و انسان‌های مختلف را درک کردن. بازی کردن و زندگی کردن اطراف و اکناف انسان‌های دیگر، حواشی و جهان‌های دیگر. رستگار شدن و کامل شدن و ساکن و ساکت شدن و….

بهداد در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا خودش به مسائلی که گفته رسیده است، گفته است: بله من رسیده‌ بودم، دارم کار دیگری می‌کنم. لذت می‌برم.

این بازیگر در بخش دیگر این مصاحبه در باره این‌که خودش چه نکته‌ به نقش سرگرد صابری افزوده، اظهار داشته است: حامد بهداد را اضافه کردم.

 وی حرف‌های‌اش را این گونه ادامه داده است: البته بعد از این شوخی باید اضافه کنم که آنچه به نقش می‌دهم انسان است. من به همه نقش‌هایم انسان را اضافه می‌کنم.

بهداد در توضیح بیشتر افزوده است: انسان یعنی جمع اضداد و تعریف واحدی ندارد. به همین دلیل هر کسی از آن تعریف خاص خودش را دارد. اما به من نظر من جمع اضداد یعنی جمع تمام محاسن و کاستی‌ها می‌شود انسان، یعنی خطا کردن و میل به خوب بودن. اگر ریشه انسان را در نظر بگیریم آن کسی است که  ذاتش با انس و الفت گره خورده است. من به نقش‌هایم انسانیت را اضافه می‌کنم. مقداری خطا، مقداری کاستی، مقداری نقص، مقداری عاطفه، مقداری عشق، مقداری تلاش و مقداری تکاپو و… به هر نقشی کمی انسان اضافه می‌کنم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019