تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۴ شهریور , ۱۳۹۸


حاشیه تلخ کنسرت مازیار فلاحی برای عکاسان!!

حاشیه تلخ کنسرت مازیار فلاحی برای عکاسان!!

کنسرت «مازیار فلاحی» طی دو شب و در سالن نژاد فلاح کرج برگزار شد ولی حاشیه های عجیب و تلخ این برنامه اجرای عاشقانه های این خواننده را تحت تاثیر قرار داد.

حاشیه تلخ کنسرت مازیار فلاحی برای عکاسان!!

 در کنسرت شب گذشته مازیار فلاحی ابتدا عکاسان خبری اجازه ورود به سالن برای عکاسی و تهیه گزارش تصویری را نداشتند ولی با همکاری گروه کنسرت گذار توانستند وارد سالن شوند.

اما دقایقی پیش از اتمام برنامه تمامی عکاسان حاضر در سالن به اتاقی احضار و دوربین های آنها جمع آوری شد تا به گفته مسئول حراست سالن «مورد خاصی در عکس ها وجود نداشته باشد!».

 پس از یک ساعت و نیم معطلی عکاسان، دوربین تمام عکاسان به آنها بازگردانده شد ولی در این بین یکی از دوربین ها ناپدید شد و هیچ یک از عناصر مسئول پاسخگوی علت و دلیل ناپدید شدن دوربین عکاس مورد نظر نشدند.

این عکاس که به عنوان نماینده یکی از رسانه های معتبر موسیقی کشور در این برنامه حضور داشت، با مشاهده این رفتار و ناپدید شدن دوربین 7 میلیونی اش، با صدای بلند اعلام کرد که این برخورد بازتاب ناراحت کننده ای برای مسئولین سالن و مسئولین کرجی برگزار کننده برنامه خواهد داشت.

او سعی داشت به نوعی مسئولین را وادار به پاسخگویی کند که متاسفانه این عضو جامعه رسانه ای کشور به طرز ناراحت کننده ای توسط دو تن از عوامل سالن به بیرون از مجموعه برده شد.

گفتنی است برای این برنامه نیز مثل بسیاری دیگر از کنسرت های این سالن، ورودی سرویس های بهداشتی مجموعه به دلیل ترس از سوء استفاده معتادان محلی (!) ، با قفل بزرگی مسدود شده بود تا جمعیت حاضر در سالن در بین دو بخش کنسرت و آنتراکت برنامه به خیابان های خلوت دور و بر مجموعه پناه ببرند!

وبگردی
Copyright 2007 - 2019