تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹


جیمز کامرون آواتار ۳ و ۴ را نیز می سازد !

جیمز کامرون آواتار ۳ و ۴ را نیز می سازد !

جیمز کامرون آواتار ۳ و ۴ را نیز می سازد !جیمز کامرون آواتار ۳ و ۴ را نیز می سازد !

جیمز کامرون که در حال ساختن قسمت دوم فیلم آواتار است با اعلام اینکه این پروژه همچنان ادامه دارد و بعد از فیلم دوم حداقل یک قسمت دیگر هم ساخته خواهد شد ، طرفداران این فیلم را خوشحال و هیجانزده کرد.

سازنده فیلم تایتانیک در حال حاضر مشغول فیلمبرداری از اعماق دریا است زیرا داستان فیلم دوم آواتار که در سال ۲۰۱۲ اکران خواهد شد ، در زیرا آب و اعماق دریا اتفاق می افتد .

کامرون فاش کرد که تصمیم دارد به غیر از مجموعه دنباله دار آواتار در هیچ پروژه دیگری همکاری نکند ، به این ترتیب او می تواند همه وقتش را به تولید یک و یا دو فیلم دیگر از مجموعه آواتار اختصاص دهد.

او به نیویورک تایمز می گوید:”سال گذشته من آرم کمپانی فیلمسازی خودم را منحل کردم بنابراین تمایل ندارم درهیچ پروژه دیگری همکاری کنم و فقط مشغول ساختن آواتار هستم . فقط همین. من در حال ساختن آواتار ۲ هستم و آواتار ۳ و شاید آواتار ۴ را هم بسازم و دیگر در هیچ پروژه دیگر همکاری نمی کنم و برای هیچ فردی فیلم تولید نمی کنم . من دوست ندارم فیلمنامه های دیگران را بگیرم و از روی آنها فیلم بسازم زیرا با این کار کمی محدود می شوم اما نکته مهم اینجاست که حس می کنم در مجموعه آواتار هرچه که احتیاج دارم و احساس می کنم باید درباره اوضاع و احوال جهان گفته شود و باید کاری برای آن انجام شود را می توانم بگویم .”

فیلم اول آواتار که در سال ۲۰۰۹ اکران شد ، بیش از ۲.۷ میلیارد دلار در سینماهای سراسر جهان فروش کرد و عنوان پرفروشترین فیلم تاریخ سینما را به خود اختصاص داد.

جیمز کامرون قبلا” گفته بود که امیدوار است مخاطبین فیلم آواتار از این فیلم الهام بگیرند و قبل از اینکه خیلی دیر شود از منابع طبیعی زمین بهتر محافظت کنند

وبگردی
Copyright 2007 - 2019