تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹


جولیا رابرتز؛ ملكه بدجنس سینما!

جولیا رابرتز؛ ملكه بدجنس سینما!

جولیا رابرتز پس از مادرشدن، فعالیت بازیگری خود را به حداقل رساند. وی می‌گوید مایل است بیشتر در فیلم‌هایی بازی داشته باشد كه به دنیای كودكان و نوجوانان اختصاص دارد. به همین دلیل، همكاری او با كمدی درام ماجراجویانه «آینه، آینه» باعث تعجب اهالی سینما نشد.
این فیلم با نگاهی به قصه كلاسیك «سفیدبرفی و هفت كوتوله» (كه شركت والت‌دیزنی هم یك انیمیشن معروف و كلاسیك براساس آن ساخت)‌ ساخته شده و تابستان سال 2012 روی پرده سینماها می‌رود، اما آنچه باعث شگفتی همگان شده این است كه رابرتز برای اولین بار در این فیلم سینمایی نقشی منفی دارد.
در قصه فیلم، او یك ملكه بدجنس و سنگدل است كه نگران حفظ قلمرو سلطنتی و حكومت خود است. به همین علت، وی شاهزاده خانم نوجوان قصر را به یك جنگل تاریك و خطرناك تبعید می‌كند و دستور قتل وی را می‌دهد، اما این نوجوان به كمك 7 آدم بانمك و شورشی نجات داده می‌شود و همراه با آنها علیه حكومت ملكه بدجنس شورش و قیام می‌كند. تارسم سینگ، فیلمساز هندی‌تبار سینما آینه، آینه را كارگردانی كرده است.
رابرتز سال گذشته درام خانوادگی «لری كراون» را روی پرده سینماها داشت كه در آن با تام هنكس همبازی بود و موفقیت زیادی در جدول گیشه نمایش سینماها كسب نكرد. از این بازیگر هفته قبل درام دلهره‌آور و افشاگرانه «پرونده پلیكان» از سیمای جمهوری اسلامی ایران به نمایش درآمد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019