تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۹


عکس های جنیفر لارنس+بیوگرافی

عکس های جنیفر لارنس+بیوگرافی

جنیفر لارنس

عکس های جنیفر لارنس+بیوگرافی

عکسهای جدید جنیفر لارنس، بازیگر که در تست‌های بازیگری رد می‌شد!

 

جنیفر لارنس با نام کامل جنیفر شریدر لارنس در شهر لوئیزویل از توابع ایالت کنتاکی چشم بر جهان گشود. وی در سن 14 سالگی به شهر بزرگ نیویورک مسافرت کرد تا بتواند آینده اش را در این شهر رقم بزند. در ابتدا او به مانند بسیاری از دختران نوجوان آمریکایی ، حرفه مدلینگ را پیش گرفت اما پس از مدتی متوجه شد که نمی تواند در این شغل موفق باشید چراکه آرزوی او بازیگری بود. جنیفر پس از ترک حرفه مدلینگ، مصرانه به دنبال جلب نظر مساعد نمایندگان استعداد یابی بود و برای تست بازیگری به استودیوهای مختلفی مراجعه کرد که در اکثر موارد درتست بازیگری رد می شد!

اما بالاخره به نحوی عجیب موفق به جلب نظر یک نماینده استعداد یابی شد. جنیفر در این تست متنی را از روی کاغذ روخوانی کرد که به گفته نماینده استعداد یابی ” بهترین روخوانی بود که در تمام مدت کاری اش دیده بود!” پس از این، جنیفر به پروژه های مختلف تلویزیونی معرفی شد و سرانجام برای حضور مستمر در هالیوود به شهر لس آنجلس نقل مکان کرد. در لس آنجلس، جینفر لارنس ابتدا کارش را با نقشهای کوتاه در پروژه های تلویزیونی آغاز کرد اما خیلی طول نکشید که با نقش ری دالی در فیلم تحسین شده « استخوان های زمستان » به شهرت جهانی برسد. « استخوان های زمستان » یکی از موفق ترین فیلمهای سال 2010 بود که جدای از جوایز گوناگونی که از جشنواره های مختلف بدست آورد، برای جنیفر لارنس نیز بسیار حائز اهمیت بود چراکه توانست کاندیداتوری اسکار بهترین بازیگری نقش اول زن را به ارمغان بیاورد.

جنیفر لارنس پس از « استخوان های زمستان » ، در پروژه های مهمتری ایفای نقش کرده که از جمله آنها می توان به « مردان ایکس : درجه یک » اشاره کرد و بزودی هم فیلم « عطش مبارزه » از وی به نمایش در خواهد آمد که این یکی می تواند جنیفر لارنس را تبدیل به یک ستاره دست نیافتنی کند.

اوج بازیگری جنیفر لارنس
اما اوج فعالیت هنری مربوط می شود، به حضور لورنس در جدیدترین اثر دیوید اُ. راسل که “دفترچه امیدبخش” نام دارد.

لارنس در کتابچه بارقه امید در کنار بازیگرانی همچون رابرت دنیرو و برادلی کوپر به بازی پرداخت و یکی از اصلی ترین علل موفقیت تجاری و هنری این پروژه محسوب می شود.

به گفته ریچارد کارلیس منتقد روزنامه تایم، تنها علتی که همه فیلم کتابچه بارقه امید را تا انتها مشاهده می کنند حضور لارنس درصدر بازیگران این فیلم است.

اما در نهایت این فیلم «کتابچه بارقه امید» بود که جنیفر لارنس را موفق به کسب نخستین اسکار بازیگرش و جوایزی دیگر همچون گلدن گلوب در سن 23 سالگی کرد.

 

پروژه های آینده
لارنس برنامه سینمایی سنگینی را در سالهای 2013 و 2014 میلادی داراست و در 2013 در فیلم های “سرنا”، قسمت دوم “عطش بازی” و فیلم جدید “دیوید اُ. راسل” که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده، بازی خواهد کرد و در سال 2014 نیز سری جدید “مردان ایکس” با بازی لورنس را از این بازیگر شاهد خواهیم بود.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019