تماس با مدیر
دوشنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۷


جنجال بر انگیز شدن کنسرت جنیفرلوپز در مراکش+عکس

جنجال بر انگیز شدن کنسرت جنیفرلوپز در مراکش+عکس

کنسرت جنیفرلوپز در مراکش

دو هفته پیش جنیفرلوپز خواننده و بازیگر آمریکایی، برای برگزاری یک کنسرت در قالب جشنواره‌ی موسیقی موازین به کشور مراکش رفت و  در آنجا اقدام به برگزاری کنسرت کرد.
کنسرت جنیفرلوپز در کشور مراکش

اعتراض نخست وزیر مراکش به کنسرت جنیفر لوپز

تلویزیون مراکش هم کنسرت جنیفرلوپز را با 10 دقیقه تاخیر روی آنتن برد اما این اجرا و به خصوص پخش تلویزیونی آن باعث اعتراضات فراوانی در مراکش شد؛ تا جایی که عبدالله بن‌کیران، نخست وزیر مراکش، دستور داده که در مورد پخش کنسرت جنجال‌ برانگیز جنیفر لوپز از تلویزیون سراسری این کشور تحقیق شود.
وی این کنسرت را حاوی صحنه‌های شرم‌آور توصیف کرد و پخش تلویزیونی آن را به شدت سهل‌انگارانه خواند.
بن‌کیران اضافه کرد که پخش صحنه‌های تحریک آمیز ناقض قانون رادیو-تلویزیون در مراکش است.
رسانه‌های محلی مراکش هم  از حالت‌های تحریک‌آمیز و پوشش نیمه عریان جنیفر لوپز در این اجرا انتقاد کردند و چند چهره‌ برجسته حزب حاکم عدالت و توسعه گفتند که برگزاری این کنسرت نقض عفت عمومی بوده است.
این جنجال‌ها در مراکش دیروز به اوج خود رسید و بن کیران، نخست وزیر این کشور، طی نامه‌ای به مقام عالی ارتباطات رادیو-تلویزیونی خواهان اقدام قانونی علیه کسانی شد که مسئول پخش این برنامه بوده‌اند.
حتی روزنامه‌های مراکش به طور جدی خواستار استعفای مصطفی خلفی، وزیر ارتباطات شده‌اند اما او تا به حال این درخواست را رد کرده‌ است.
گفتنی است؛ اعتراضات مقامات حزب عدالت و توسعه‌ مراکش به این کنسرت همچنان ادامه دارد و در روزهای آینده باید منتظر واکنش وزیر ارتباطات این کشور باشیم.
مصطفی خلفی تاکنون نسبت به اعتراضات منتقدان مراکشی نسبت به چیزی که آن‌ها  با عنوان صحنه‌های شرم‌آور توصیفش کرده‌اند، حتی عذرخواهی هم نکرده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2017