تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹


جشن تولد سید محمد خاتمی با حضور هنرمندان + تصاویر

جشن تولد سید محمد خاتمی با حضور هنرمندان + تصاویر

سید محمد خاتمی

جشن تولد سید محمد خاتمی با حضور هنرمندان + تصاویر

سید 70‌ساله شد و چند روز پیش سیدمحمد خاتمی 70‌سالگی‌اش را جشن گرفت.

ساعت حدود 12:30 دقیقه بود،‌ سالنی که رییس‌جمهوری پیشین ایران معمولا دیدارهایش را آنجا برگزار می‌کند، پر شده بود و جمعی هم بیرون از ‌سالن ایستاده بودند. همه منتظر بودند، دقایقی دیگر گذشت، خاتمی با لباده و عبای فیروزه‌ای رنگ بر تن، پله‌ها را آرام پایین آمد، جمعیت صلوات فرستادند و در حالی که شعار درود برخاتمی سر می‌دادند، خاتمی از میان آنان احوالپرسی‌کنان گذشت و روی صندلی نشست. مقابلش کیک تولدی روی میز بود که تصویر او روی آن نقش بسته بود با شمع 70‌سالگی‌اش.

در این مراسم هنرمندان وافراد سیاسی و فرهنگی فراوانی حضور داشتند که در کنار سیدمحمد خاتمی ایستادند و به او تبریک گفتند اما ژست های جالب هانیه توسلی برای دیدن سید محمد خاتمی و گفتگو با او جالب بود.

در این مراسم محمدرضا خاتمی، صادق خرازی، سیدمحمود دعایی، محمدرضا تابش، داریوش قنبری، موسوی‌لاری، نوری‌زاد، سیدمحمود موسوی، زهرا اشراقی، هانیه توسلی، داوود رشیدی و رضا داوری‌اردکانی نیز حضور داشتند. حجت‌الاسلام دعایی، مدیرمسوول روزنامه اطلاعات کنار خاتمی ایستاد و شروع کرد به خواندن متنی که در دست داشت و از اوصاف و اخلاق رییس‌جمهور اسبق کشورمان گفت، خاتمی سرش را پایین انداخته بود و دست به محاسنش می‌کشید.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019