تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹


جزییاتی از زندگی حیوانی مایکل جکسون

جزییاتی از زندگی حیوانی مایکل جکسون

 مایکل جکسون

 

جزئیاتی باورنکردنی از زندگی بسیار کثیف مایکل جکسون!!

 

روزنامه نيويورك پست در مصاحبه اي كه با خدمتكاران عمارت نورلند «مايكل جكسون» داشته، آورده: مايكل گاهي اوقات به حدي كثيف بود كه محل اقامت خود را به طويله نگهداري از احشام شبيه مي ساخت. يكي از خدمتكاران  كه با عنوان خدمتكار شماره يك شناخته مي شود به نيويورك پست گفت: مايكل گاهي اوقات فراتر از يك حيوان بود. او براي اجابت مزاج بدون آنكه به سرويس بهداشتي مراجعه كند، در گوشه وكنار بخش داخلي عمارت قضاي حاجت خود را رها كرده و شرايط را براي خدمتكاران به شدت غيرقابل تحمل مي نمود.اين خدمتكار در ادامه مي گويد:‌ ” اگر نسبت به اين عمل اعتراضي مي شد او وقيحانه ترين عمل را انجام مي داد و با توپ كردن مدفوع آن را به سمت خدمتكاران پرت مي كرد”.يكي ديگر از خدمتكاران خانه مايكل درمصاحبه با نيويورك پست گفت: اوگاهي اوقات از پوشك مخصوص بزرگسالان استفاده مي كرد. اين خدمتكار ادعا كرده كه در سال 1993 يك روز پس از آنكه در برنامه پرحاشيه «اپرا» شركت كرده، ‌با ناديده گرفتن بهداشت در مقابل او ادرار كرده است. هرچند اين كار او در راه پله ها امري عادي بوده است.

خدمتكار شماره 3 عمارت «مايكل» در انتها گفت: از سال 1993 پس از آنكه مايكل متهم به رسوايي اخلاقي و آزار جنسي عليه «اردن چندلر» شد،‌ شرايط زندگي او تغييركرد و به اين اعمال ناشايست پرداخت. او كثيف ترين وآلوده ترين فرد از نظر بهداشتي درهاليوود بود. اتاق او بوي وحشتناكي داشت و هركسي از ورود به آن تنفر داشت.

هرچند که خواندن این مطلب درمورد شخص بزرگی مانند مایکل جکسون واقعا عجیب به نظر می رسد اما کمی جستجو در سایت های اینترنتی درنقاط مختلف جهان, متوجه میشویم که مطالب بیان شده حقیقت دارن

وبگردی
Copyright 2007 - 2019