تماس با مدیر
شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹


جزئیاتی از زندگی خصوصی حمید گودرزی و همسرش

جزئیاتی از زندگی خصوصی حمید گودرزی و همسرش

عادت كرده‌ایم كه هرچندوقت‌ یك‌بار منتظر یك سریال پرسروصدا از او باشیم. بازیگری كه بعد از درخشش در سریال «مسافری از هند» خیلی‌ها روی آینده روشن و اقبال بلندش در سینما و تلویزیون شرط می‌بستند. اما به جز حضور در فیلم مجنون لیلی، اتفاق دیگری نیفتاد. اینكه بخت با او یار نبوده یا هر دلیل دیگری چیزهایی نیست كه بخواهیم حالا موشكافی‌شان كنیم. او دوباره با سریال «زمانه» برگشته تا یك تلنگر دیگر برای همه آنهایی باشد كه در تمام این سال‌ها حمید گودرزی و بازی‌هایش را دنبال كرده‌اند. یك بهانه خوب برای گپ و گفت با بازیگری كه بیشتر از هرچیز دیگری این‌بار از زندگی شخصی و روحیاتش می‌گوید. چیزهایی كه شاید تا حالا از زبان او نشنیده بودید.

چند سال است كه بازیگری را شروع كردی؟
از سال 74 با سریال «دانی و من»

چند وقت است كه ازدواج كردی؟
7سال است.

شنیده‌ایم كه حمید گودرزی زن‌ذلیل است؟
بله (می‌خندد).

از شوخی گذشته چقدر از خانمت حساب می‌بری؟
به هر حال وقتی متاهل می‌شوی و ازدواج می‌كنی، باید از همسرت حساب ببری. بالاخره زندگی‌ات شده است «ما» و دیگر «من» وجود ندارد. من كوچك‌تر از آن هستم كه بخواهم نصیحت كنم اما فكر می‌كنم ما جوان‌ها باید حد وسط را داشته باشیم تا زندگی مشترك‌مان ادامه‌دار و بنیان آن محكم شود. فكر می‌كنم باید توقع‌های بیجا را در زندگی مشترك دور كرد.

یعنی معتقدی تقسیم كردن زندگی بین زن و شوهر به نفع آنهاست؟
بله. به نظرم زن و شوهر در زندگی مشترك باید توانمندی‌های یكدیگر را بشناسند و نسبت به آن توانمندی‌ها از هم انتظار داشته باشند. این مسئله باعث می‌شود، زندگی‌ها دوام پیدا كند.

هیچ‌وقت غم نان باعث شد در كاری كه دلت نمی‌خواهد بازی كنی؟
نه، ‌هیچ وقت
یعنی كسب و كار دیگری داری؟
نه. وضع مالی خانمم خوب است (می‌خندد).

یعنی داماد سرخانه‌ای؟
نه، داماد سرخانه چیست؟! از نظر من در سینمای ایران در طول سال یك تا 3 فیلم خوب ساخته می‌شود، یعنی 99درصد فیلم‌هاخوب نیست. از كجا معلوم این 3 فیلم خوب در خانه من را بزند. كسی هم نیستم كه بروم سراغ كارگردان‌ها و بگویم لطفا این نقش را به من بدهید.

در زندگی‌ات چقدر دعا می‌كنی؟ منظورم این است كه آدم معتقدی هستی؟
اگر خدا قبول كند خیلی دعا می‌كنم. به نظرم كسی كه معتقد نیست اصلا انسان نیست. هر كسی باید در زندگی به چیزهایی معتقد باشد. عقیده دارم نباید به كسی كه به چیزی اعتقاد ندارد، اطمینان كرد. چنین كسی را نباید به خانه‌ات راه بدهی و باید از این طیف افراد دوری كرد.
وقتی زندگی‌ات دچار مشكل می‌شود چطور با خدا راز و نیاز می‌كنی؟
اول می‌خواهم چیزی كه صلاح من است برایم پیش بیاید. چند وقت پیش رباط پایم پاره شد و همین مسئله باعث شد چند وقتی كار نكنم. دچار تردید و دودلی شده بودم كه نكند فراموش شده‌ام. همان زمان از خدا خواستم هرچه صلاح من است برایم پیش بیاید و همین‌طور هم شد. در كل دعای همیشگی‌ام این است خدایا پرچم ایران و ایرانی همیشه بالا باشد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019