تماس با مدیر
جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷


جريمه 10 ميليون توماني پرسپوليس

جريمه 10 ميليون توماني پرسپوليس

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال تيم فوتبال پرسپوليس را 10 ميليون تومان جريمه كرد.

به گزارش فارس ، ديدار دو تيم شاهين بوشهر و پرسپوليس در هفته دوم ليگ برتر در بوشهر برگزار شد.

تخلفاتي از سوي تماشاگران تيم ميزبان انجام شد و برخي از تماشاگران شاهين به سوي بازيكنان تيم پرسپوليس نور ليزر پرتاب كردند. بر همين اساس، كميته انضباطي فقط به تذكر تيم شاهين بسنده كرد و در صورت تكرار به تنبيهات شديدتري محكوم مي‌شود.

ديدار بين دو تيم شهرداري تبريز و سايپاي كرج در حالي در تبريز برگزار شد كه تخلفاتي از سوي تماشاگران تيم شهرداري تبريز نسبت به داوران مسابقه صورت گرفت. بر همين اساس كميته انضباطي تيم شهرداري تبريز را به پرداخت مبلغ دو ميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد.

همچنين در اين مسابقه بازيكن تيم شهرداري تبريز؛ نبي الله باقري ها و بازيكن تيم سايپا ؛ كريم انصاري فرد با يكديگر درگير و منجر به اخراج هر دو بازيكن از زمين مسابقه شد كه بر همين اساس كميته انضباطي بازيكنان فوق را به پرداخت مبلغ دوميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد.

در ديدار دو تيم پرسپوليس و ملوان بندرانزلي تخلفاتي از سوي تماشاگران منتسب به تيم پرسپوليس و تيم ملوان بندرانزلي فحاشي و اهانت نسبت به هواداران و داور مسابقه صورت گرفت ، بر همين اساس كميته انضباطي تيم ملوان بندرانزلي را به توبيخ كتبي با درج در پرونده و مبلغ سي ميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد و تيم پرسپوليس را نيز به توبيخ كتبي در پرونده و مبلغ ده ميليون تومان جريمه نقدي محكوم كرد. ضمنا هر دو تيم در نيمه دوم مسابقه با 2 دقيقه تاخير وارد زمين مسابقه شدند و كميته انضباطي هر دو تيم را به مبلغ چهارصد هزارتومان جريمه نقدي محكوم كرد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017