تماس با مدیر
شنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۸


جدایی نیکول شرزینگر از لوئیس همیلتون قهرمان فرمول یک جهان

جدایی نیکول شرزینگر از لوئیس همیلتون قهرمان فرمول یک جهان

لوئیس همیلتون قهرمان فرمول یک

نیکول شرزینگر(Nicole Scherzinger)،  لوئیس همیلتون (Lewis Hamilton)، قهرمان فرمول یک جهان، را ترک کرد. این زوج از هفت سال پیش با هم بودند اما خوانند 36 ساله همیلتون را به دلیل فشارهای شدید ناشی از دوری و فاصله زیاد، رها کرد.

یک منبع نزدیک به این ستاره موسیقی به دیلی میل گفت: «این یک تصمیم دو طرفه است. فاصله زیاد باعث می شود آنها مدت های طولانی از هم دور بمانند».

این منبع افزود: «هر دو آنها بیشتر زمان شان را دور از هم سپری می کنند زیرا آنها در کشورهایی متفاوت زندگی می کنند. قلب “نیکول” شکسته و او ناراحت است».

“نیکول” به دلیل کارش در لس آنجلس در آمریکا اقامت دارد در حالی که “لوئیس” ساکن موناکو است.

روزنامه “سان” روز چهارشنبه نوشت “همیلتون” تنها مانده است زیرا از ازدواج با “شرزینگر” و شروع زندگی خانوادگی با او، خودداری کرد.

در ماه دسامبر مجله استایل از مجموعه “ساندی تایمز” مصاحبه ای با “همیلتون” انجام داد، در آن مصاحبه قهرمان فرمول 1 اصرار داشت که هیچ برنامه ای برای ازدواج ندارد. او در این گفتگو گفت: «ما در موقعیت خوبی هستیم. او به سختی کار می کند و ما الهام بخش یکدیگر هستیم. اما فکر نمی کنم که تا به حال به طور جدی درباره ازدواج صبحت کرده باشیم».

همیلتون افزود: «ما از شرایط یکدیگر کاملاً آگاه هستیم و ارزش زمان را برای یکدیگر درک می کنیم. من برخی اوقات فکر می کنم که یک گام برداشته ام. اما ما سعی می کنیم یکدیگر را زمانی که کاری که دوست داریم انجام می دهیم، حمایت نماییم».

وبگردی
Copyright 2007 - 2019