تماس با مدیر
یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷


جدایی موقت مربی تیم پرسپولیس

جدایی موقت مربی تیم پرسپولیس

مربی پرسپولیس به طور موقت جدا شد

 

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با توافق سرمربی تیم و سرپرست باشگاه پرسپولیس به دلیل بیماری پدرش به طور موقت از پرسپولیس جدا شد.

‘آندره پانادیچ’ به دلیل مشکلات خانوادگی ناشی از بیماری صعب العلاج پدرش ناچار از ترک پرسپولیس شده است. این مساله از چندی پیش مطرح شد ولی حساسیت شرایط تیم، اعلام این موضوع را تا پایان بازی با استقلال خوزستان عقب انداخت.

پنجشنبه شب پس از بازی که با پیروزی سرخپوشان همراه بود، حال و هوای هتل المپیک و در جلسه علی اکبر طاهری با اعضای کادرفنی متفاوت رقم خورد. در جریان این نشست با توجه به هماهنگی هایی که از قبل با برانکو ایوانکوویچ(Branko Ivanković) به عمل آمده بود، سرپرست باشگاه پرسپولیس با عنایت به مساله خانوادگی پیش آمده با جدایی وی و با تاکید بر موقتی بودن این مساله و تمایل باشگاه به ادامه همکاری در آینده، موافقت کرد.

آندره پانادیچ نیز ضمن ابراز ناراحتی از شرایط پیش آمده و اعلام اینکه اصلا تمایل نداشت در شرایط کنونی پرسپولیس را ترک کند، این مساله را اجتناب ناپذیر خواند و عنوان کرد از میان او و برادرش یک نفر باید به کرواسی برمی‌گشت و در نهایت با هماهنگی ایوانکوویچ قرار شد که او برای کمک به پدر و مادرش عازم شود.

او ابراز امیدواری کرد این جدایی موقت باشد. طاهری نیز موافقت خود را اعلام کرد، از نظر باشگاه این جدایی موقت تلقی می شود و مجموعه منتظر بازگشت هر چه سریعتر وی خواهد بود

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017