تماس با مدیر
پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷


ثروتمندترین ورزشکاران جهان+عکس

ثروتمندترین ورزشکاران جهان+عکس

۱٫ تایگر وودز: گلب باز مطرح آمریکایی با ۳۵سال سن از هر ورزشکار دیگری در جهان ثروتمندتر است. وی از سوی شرکت نایت حمایت مالی می شود و در یک سال گذشته ۷۵میلیون دلار درآمد کسب کرده است برخی منابع غیررسمی میزان دارایی وودز را بین ۸۰۰تا۹۰۰میلیون دلار اعلام کرده اند.

۲٫ کوب برایانت: این بسکتبالیست آمریکایی سال گذشته ۵۳میلیون دلار درآمد داشته و از سوی شرکت مرسدس بنز آلمان حمایت مالی می شود. برایانت قراردادهای تجاری دیگری با شرکت های نایک و کوکاکولا امضا کرده که سالانه ۱۰ میلیون دلار برای او سود به همراه دارد. میزان دستمزد این بسکتابلیست ۳۲ ساله درسال گذشته ۴ میلیون دلار بیشتر از هر ورزشکار دیگری بود.

۳٫ لبرون جیمز: دیگر بسکتبالیست آمریکایی با ۲۷سال سن عنوان سومین گلزن تاریخ مسابقات لیگ ان بی ای را به خود اختصاص داده است. جیمز درسال گذشته ۴۸میلیون دلار درآمد داشتهو شرکت های نایک، اسپریت، ومک دونالد از حامیان مالی وی به حساب می آیند.

۴٫ راجر فدرر: تنیسور مطرح سوئیسی با ۳۰ سال سن، ۶۷عنوان قهرمانی و ۱۶جام گرنداسلم را در کارنامه حرفه ای خود دارد.مرد شماره ۴ تنیس جهان سال گذشته ۴۷میلیون دلار درآمد داشته و با شرکت های کردیت سوئیس، رولکس و ویلسون قرارداد تجاری امضا کرده است.فدرر تنها تنیسوری است که ۵سالمتوالی عنوان قهرمانی مسابقات تنیس ویمبلدون را از آن خود کرد.

۵٫ فیل میکلسون:گلف باز ۴۰ ساله امریکایی درسال گذشته ۵/۴۶میلیون دلار درآمد کسب کرده است. شرکت نفتی اکسون موبیل حامی مالی وی بودهو سود زیادی را عاید دومین گلف باز مطرح جهان کرده است. میکلسون ۳۹ قهرمانی تور PGA را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

۶٫ دیوید بکهام: ثروتمندترین فوتبالیست جهان در فهرست ورزشکاران ثروتمند رتبه ای بهتر از جایگاه ششم بدست نیاورده است این فوتبالیست انگلیسی مجموعا ۲۱۹میلیون دلار دارایی داشته و درآمد سال گذشتهوی بیش از ۴۰ میلیون دلار اعلام شده است. بکهام بیشترین درآمدهای خود را از ناحیه تبلیغات تجاری کسب می کند و با توجه به برگزاری المپیک ۲۰۱۰ در لندن، وی فرصت بهتری جهت کسب درآمد بیشتر یافته است.

۷٫ کریس رونالدو: فوتبالیست پرتغالی تیم رئال مادرید با ۲۶سال سن درآمد ۳۸میلیون دلاری در سال ۲۰۱۱داشته و مجموع دارایی های وی ۱۶۰ میلیون دلار اعلام شده است رونالدو در ۵۴بازی رئال مادرید ۵۳گل برای تیمش به ثمر رساند و عنوان آقای گل لالیگا را از آن خود کرد.

۸٫ الکس رودریگز: این بازیکن بیسبال اهل آمریکا بوده و ۳۵سال سن دارد. وی در سال ۲۰۰۷تحت قراردادی ۱۰ ساله و با قیمت ۲۷۵میلیون دلار به تیم نیویورک یانکیز پویست که گرانترین قرارداد در تاریخ بیسبال محسوب می شود. درآمد سال گذشته رودریگز در حدود ۳۵میلیون دلار بوده است.

۹٫ میشائیل شوماخر: یکی از سرشناس ترین رانندگان مسابقات فرمول یک با ۴۲ سال سن هنوز در رقابت های حرفه ای شرکت می کند وی راننده تیم فراری بوده و درسال گذشته ۳۴میلیون دلار درآمد کسب کرد. شوماخر اولین قهرمانی خود در مسابقات اتومبیل رانی را در سن ۶ سالگی تجربه کرد و ۶عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه دارد.

۱۰٫ لیونل مسی: بازیکن آرژانتینی تیم بارسلونا سالیانه ۱۶ میلیون دار از این تیم دستمزد دریافت می کند اما مجموع درآمدهای وی در سال گذشته ۳/۳۲میلیون دلار اعلام شده است. مسی دقیقا به اندازه دستمزد باشگاهی، از طریق تبلیغات تجاری نیز درآمدکسب می کند.


وبگردی
Copyright 2007 - 2017