تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹


ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از امروز آغاز شد

ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از امروز آغاز شد

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از فردا خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی برنا، ایراندخت عطاریان مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: پرداخت وام ضروری به بازنشستگان با هدف حل بخشی از مشکلات معیشتی آنان انجام می گیرد و در این زمینه دولت اعتبار قابل توجهی را برای این امر اختصاص داده است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان این که پرداخت تسهیلات بانکی به بازنشستگان کشوری مبتنی بر سیاست های حمایتی و منشور کاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، افزود: در دوره وزارت دکتر شیخ الاسلامی براسـاس هدف گذاری‌ها و برنامه ریزی انجام شده مأموریت های جدیدی برای صنـدوق بازنشستگی کشوری تعریـف شده که از جملـه می توان به مواردی همچون حل مشکلات معیشتی بازنشستگان، با توجه به جایگاه و منزلت اجتماعی آنان، افزایش رفاه اجتماعی، ارتقای کیفی خدمات درمانی و بهداشتی و ارائه تسهیلات متنوع رفاهی و بانکی به جامعه بازنشستگان کشور اشاره کرد.

عطاریان افزود: قطعاً این اقدامات در پرتو اهتمام و با حمایت ویژه و مستمر رییس جمهور به شکلی اجرا خواهد شد تا روند خدمت رسانی دولت رضایت بازنشستگان را به دنبال داشته باشد.

وی تصریح کرد: با تأکیدات وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی مقرر شد برای خدمت رسانی بهتر به جامعه بازنشستگان و رفع دغدغه های اقتصادی آنان بسته های حمایتی طراحی شود که خوشبختانه با حمایت دولت دهم اولین بسته حمایتی در قالب وام بانکی برای بازنشستگان کشوری آماده شده که پرداخت آن پس از اتمام مراحل ثبت نام انجام خواهد شد.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه در باره نحوه پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری گفت: با توجه به اعتبارات در نظر گرفته شده پیش بینی می شود امسال 120 هزار بازنشسته واجد شرایط بتوانند وام ضروری تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان را دریافت کنند.

به گفته وی بازنشستگان کشوری از امروز یکشنبه بیستم شهریور ماه می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی WWW.CSPF.IR برای دریافت وام ضروری ثبت نام کنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019