تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹


تیزری که ماجرای ممنوع التصویری های تلویزیون را لو می‌دهد!

تیزری که ماجرای ممنوع التصویری های تلویزیون را لو می‌دهد!

این خبر را همین چند روز پیش، خبرگزاری ایسنا بر روی خروجی خود قرار داد؛ بخوانید:

«مدیرکل روابط‌ عمومی صداوسیما با اعلام این كه مشایی، بقایی، قالیباف، فرهادی، معتمدآریا و بنی‌اعتماد ممنوع‌التصویر نیستند، در عین حال گفت: اما به هر حال هستند افرادی که پخش صدا و تصویرشان از صداوسیما ممنوع است.
به گزارش ایسنا، محمود عاطفی ـ مدیرکل روابط‌عمومی سازمان صداوسیما ـ درباره اینکه آیا فهرست جدیدی از ممنوع‌التصویرها در صداوسیما وجود دارد یا نه؟ گفت: در طول این هفته درباره این افراد اخباری منتشر شده است. این‌گونه که برخی القاء می‌کنند، نه، چنین فهرستی وجود ندارد و اگر قرار باشد چهره فردی از تلویزیون پخش نشود، در رده‌هایی که مصلحت نظام و مردم در آن جا اولویت دارد، تصمیم‌گیری می‌شود.» (ایسنا 2 مرداد 90)
این شب ها، سیما بین برنامه های خود تیزر فیلم سینمایی “اینجا بدون من” را پخش می کند. این فیلم را بهرام توکلی ساخته و یکی از مهم ترین فیلم های سال به شمار می رود. فاطمه معتمد‌آریا، پارسا پیروزفر، صابر ابر و نگار جواهریان از بازیگران این اثر سینمایی هستند.
نکته قابل توجه این که در تیزر تلویزیونی “اینجا بدون من”، نه تصویری از معتمد آریا هست و نه حی نامی از او !
این در حالی است که معتمد آریا، معروف ترین بازیگر این فیلم است و قاعدتاً باید مشهورترین چهره فیلم، در تبلیغات آن نیز حاضر باشد کما این که در تبلیغات شهری این فیلم نیز نام و تصویر این هنرپیشه وجود دارد و البته به گفته مدیر پخش این فیلم، چندی پیش تعدادی از بنرهای منقوش به تصویر معتمدآریا در سطح شهر تهران، توسط افراد ناشناس به آتش کشیده شد!
تیزر “اینجا بدن من” نشان می دهد که برغم ادعاهای مطرح شده، لیست سیاه ممنوع التصویرهای سیما، در عمل وجود دارد و حضور فاطمه معتمد آریا در این فهرست، قطعی است.
البته این سوال همچنان باقی است که چگونه یک نفر در این کشور می تواند در یک فیلم سینمایی کامل ایفای نقش کند ولی حق حضور چند ثانیه ای در تیزر همان فیلم را در همان مملکت ندارد؟!
… و البته این تنها تناقض موجود در کشور ما نیست.





وبگردی
Copyright 2007 - 2019