تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۹


تیراندازی وحشتناک در مدرسه ابتدایی+تصویر

تیراندازی وحشتناک در مدرسه ابتدایی+تصویر

در حادثه تیراندازی به یک مدرسه ابتدایی در شهر «نیوتاون» آمریکا در ایالت «کانکتیکت» دست‌کم 30 نفر کشته شدند که 18 تا 20 نفر از آنها کودک هستند.
روزگارنو: تازه‌ترین جزئیات کشتار کودکان در مدرسه ابتدایی آمریکایی نشان می‌دهد بیش از ۱۰۰ گلوله به کودکان شلیک شده است.
به گزارش فارس، شبکه خبری سی‌بی‌اس نیوز آمریکا گزارش داد در حادثه تیراندازی به یک مدرسه ابتدایی در شهر «نیوتاون» آمریکا در ایالت «کانکتیکت» دست‌کم 30 نفر کشته شدند که 18 تا 20 نفر از آنها کودک هستند.
این در حالی است که گزارش‌ها حاکی از آن هستند که هنوز سرنوشت یکی از کلاس‌های این مدرسه مشخص نیست؛ به علاوه، حال برخی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده و انتظار می‌رود شمار قربانیان باز هم افزایش یابد.
این اتفاق در مدرسه «سندی هوک» در شهر «نیوتاون» ایالت «کانکتیکت» آمریکا رخ داده و پلیس آمریکا ساعت وقوع آن را 9:40 صبح به وقت محلی اعلام کرده است.
مدرسه «سندی هوک» با 650 دانش‌آموز یکی از مدارس ابتدایی شهر کوچک «نیوتاون» است که 90 کیلومتر با نیویورک فاصله دارد.
پلیس آمریکا کشته شدن فرد مسلحی که مظنون اصلی تیراندازی به این مدرسه بوده را تأیید کرده اما برخی گزارش‌های تأیید نشده تعداد تیراندازان را دو نفر اعلام کرده‌اند.
درباره ویژگیهای تیرانداز کشته شده در این حادثه گزارش‌های ضد و نقیضی منتشر شده است؛ در حالی که برخی گزارشها وی را جوانی 20 ساله به نام «رایان لانزا» معرفی می‌کنند که که دو اسلحه به همراه داشته، گزارشهای دیگر وی را فردی 24 ساله با 4 اسلحه و جلیقه ضد گلوله معرفی می‌کنند.
در حال حاضر پلیس و خودروی اورژانس در محل حادثه مستقر هستند. خانواده‌های کودکان نیز در محوطه بیرون مدرسه تجمع کرده‌اند تا از وضعیت کودکانشان مطلع شوند.
تصاویر منتشر شده از مدرسه «سندی هوک» کودکانی را نشان می‌دهند که با سرآسیمگی محوطه مدرسه را ترک می‌کنند.
مادر یکی از کودکان که در زمان حمله در این مدرسه حضور داشت گفته صدای شلیک حداقل 100 گلوله را شنیده است.
 ناظران، حادثه مذکور را از جمله وحشتناک‌ترین رخدادهای تاریخ آمریکا می‌دانند؛ در حادثه مشابهی که در سال 1999 در مدرسه راهنمایی «کلمباین» در ایالت کلورادو رخ داد یکی از دانش‌اموزان 12 دانش‌آموز دیگر را به قتل رساند.
پس از حادثه امروز موجی از وحشت، مدارس این شهر را فرا گرفته و تمامی مدرسه ابتدایی شهر مذکور به حالت تعطیل درآمده‌اند.
 مدیر و روان‌شناس مدرسه در شمار افرادی هستند که در این حادثه کشته شده‌‌اند.
باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در تماس با مقامات ارشد ایالت «کانکتیکت» مراتب تسلیت خود را به آنها اعلام کرده است.
همچنین گزارشگر ان‌بی‌سی گزارش داد جسد مادر فردی که مظنون اصلی تیراندازی به کودکان بوده است امروز در منزلش در ایالت نیوجرسی یافت شده است و گفته می‌شود مادر وی در همان مدرسه‌ای که امروز این جنایت را مرتکب شده معلم بوده است.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019