تماس با مدیر
شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۹


تولید یک فیلم برای حمله نظامی به ایران+عکس

تولید یک فیلم برای حمله نظامی به ایران+عکس

جولیان آسانژ مدیر وب سایت جنجالی ویکی لیکس گفت که تولید فیلم درباره وب سایت ویکی لیکس تلاشی است از سوی محافل جنگ طلب در آمریکا برای توجیه حمله به ایران.

 آسانژ که روز گذشته از طریق ویدئو کنفرانس از سفارت اکوادور در لندن برای دانشجویان دانشگاه آکسفورد بریتانیا سخنرانی می کرد با اشاره به اینکه نسخه ای از سناریوی فیلم ویکی لیکس را که قرار است در نوامبر سال جاری میلادی به بازار عرضه شود ، خوانده است ، گفت این فیلم تماما علیه ویکی لیکس و تبلیغات علیه ایران است.
آسانژ گفت : “این فیلم نه تنها در جهت حمله به ما بلکه در جهت حمله به ایران تولید شده است. این فیلم در واقع برای پروژه آغاز جنگ با ایران و توجیه این مساله تولید می شود.”
صحنه ای از فیلم در دست تولید ویکی لیکس
وی افزود :”صحنه ابتدایی این فیلم در حال تولید،یک پایگاه نظامی در تهران را نشان می دهد که در آن مشغول آزمایش های اتمی – نظامی اند. این چه ربطی می تواند به موضوع ویکی لیکس داشته باشد.”
مدیر ویکی لیکس افزود:” در صحنه ای دیگر از این فیلم یک دانشمند هسته ای ایران در قاهره مشغول صحبت با یک مامور سی آی ای است و به او می گوید ایران آماده می شود تا 6 ماه دیگر آزمایش انفجار هسته ای انجام دهد.”
آسانژ افزود :” اما در عالم واقع همین سازمان های اطلاعاتی آمریکا تایید کرده اند که ایران به دنبال برنامه هسته ای – نظامی نیست.”
آسانژ افزود : ” تولید این فیلم و عرضه آن به بازار در ماه نوامبر تلاشی است از سوی محافل جنگ طلب آمریکا در فصل بودجه برای گرفتن بودجه بیشتر جهت مقابله با تهدیدات امنیتی از جمله ایران.
آسانژ با رد این موضوع که ایران به دنبال سلاح هسته ای است گفت :” رسانه ها و فرهنگ فاسد به همراهی سازمان های اطلاعاتی آمریکا در یک کمپین تبلیغاتی جنگ دست به دست هم داده اند.
وی با اشاره به ماشین تبلیغاتی بزرگ آمریکا گفت که این ماشین بزرگ تماما در جهت اهداف جنگ طلبان حاکم بر آمریکا عمل می کنند و هر چه که ما می شنویم و می بینیم به منظور کمک به این هدف تولید می شوند.
وی با توصیف فیلم ویکی لیکس به “درام کوبیدن بر طبل جنگ با ایران ” این فیلم را افترایی بزرگ به یک ملت (ایران) خواند.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019