تماس با مدیر
شنبه, ۸ آذر , ۱۳۹۹


توطئه خانوادگی برای قتل دختر جوان

توطئه خانوادگی برای قتل دختر جوان

تیر ماه امسال ماموران پلیس آگاهی شهرستان داراب از کشف جسد دختر جوانی در حاشیه شهر با خبر شدند. تیم جنایی پس از حضور در محل با پیکر بی جان دختر ناشناسایی روبرو شدند که بر اثر شدت جراحات جان باخته بود. پس از بررسیهای مقدماتی با توجه به مشکوک بودن ماجرا، جسد برای تعیین علت مرگ و شناسایی هویت دختر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد.

یک روز پس از این ماجرا خانواده دختر جوانی با مراجعه به ماموران از ناپدید شدن مرموز او خبر دادند. آنها در شکایت خود گفتند: نرگس دیروز صبح از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. به خاطر اینکه سابقه نداشت او شب را بیرون از خانه بگذراند به ماجرای ناپدید شدن او مشکوک هستیم. پس از این شکایت کارآگاهان دریافتند جسد کشف شده در حاشیه شهر متعلق به نرگس است.

با شناسایی هویت مقتول روند رسیدگی به این پرونده وارد مرحله تازه ای شد. کارآگاهان در نخستین گام به تحقیق از خانواده دختر جوان پرداخته که آنها از ماجرا اظهار بی اطلاعی می کردند.از سوی دیگر اصرار برادر نرگس بر اینکه خواهرش بر اثر تصادف کشته شده است باعث شک ماموران به او شد.

در ادامه مرد جوان دستگیر شد که در جریان تحقیقات لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی بود با خواهرم اختلاف داشتم. این اختلاف هر روز بیشتر می شد. به همین خاطر تصمیم به قتل او گرفتم. موضوع را با خواهر زاده هایم درمیان گذاشتم که آنها قبول کردند کمکم کنند.

روز حادثه به بهانه گردش نرگس را سوار خودرو کرده و به حاشیه شهر رفتیم. در یک لحظه که سرعت ماشین زیاد بود او را به بیرون پرت کردیم که باعث مرگش شد.با این اعترافات ماموران دو همدست دیگر او را هم دستگیر کردند که آنها نیز به جرم خود اعتراف کردند.

در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت اولیای دم نرگس با مراجعه به دادسرا از خون دخترشان گذشت کردند. با اعلام رضایت اولیای دم متهمان از جنبه عمومی جرم محاکمه می شوند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019