تماس با مدیر
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷


توصیه های پزشکی همسر شیلا خداد در مورد تزریق بوتاکس

توصیه های پزشکی همسر شیلا خداد در مورد تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

همسر شيلا خداداد: تزريق بوتاکس توسط فالگير‌ها و در سالن هاي آرايش زنانه انجام مي شود!

مدير گروه پزشکي جمجمه و فک صورت دانشگاه آزاد با اعلام اينکه ماهانه با مراجعه۵۰، ۶۰نفر مواجه مي‌شوم که به دليل عوارض ناشي از تزريق بوتاکس توسط افراد غير متخصص دچار مشکلات شده‌اند، گفت: بتازگي برخي از خانم‌ها در آرايشگاه‌هاي زنانه به برخي فالگير‌ها اعتماد مي‌کنند و به جاي اينکه نزد پزشک متخصص بروند، تزريق بوتاکس را به فالگير‌ها مي‌سپارند.

دکتر فرزين سرکارات، همسر بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران شيلا خداداد افزود: برخي افراد به دليل گران قيمت بودن آمپول بوتاکس به سوي محصولات تقلبي غير استاندارد و غير متخصصان مي‌روند. وي در ادامه درباره عوارض بوتاکس غير استاندارد گفت: عفونت در محل تزريق، افتادگي پلک، نامتقارن شدن صورت از نتايج اين بوتاکس‌ها غير استاندارد چيني است.

سرکارات در ادامه تزريق بوتاکس توسط افراد غير حرفه‌اي را يکي از دلايل بروز مشکلات عنوان کرد و از زنان و آقاياني که خواهان اين کار هستند، خواست به متخصصان اين حوزه مراجعه کنند: متخصصان پوست، جراحان پلاستيک و فک و صورت؛ و گوش و حلق و بيني گروهي از پزشکان هستند، که افراد مي‌توانند به آنان مراجعه کنند. وجود وسايل استريل و احيا از امکانات مورد نياز براي تزريق بوتاکس است.

اين پزشک متخصص خطاب به علاقه مندان به انجام بوتاکس گفت: در مقابل افرادي که در ازاي انجام اين کار مبلغ کمتري را پيشنهاد مي‌کنند، تامل کنيد و سلامتيتان از به خطر نيندازنيد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017