تماس با مدیر
جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹


توصیه مادر النازشاکردوست درباره حجاب

توصیه مادر النازشاکردوست درباره حجاب

مادر الناز شاکر دوست با ارائه توصیه‌هایی به بازیگران مشهور سینمای ایران به خصوص دخترش، گفت: باتوجه به اینکه بازیگران الگویی برای جوانان هستند، باید در نوع لباس پوشیدن و پوشش و رفتار و منش نمونه باشند.

گفتگو با مادر بازیگر مشهور سینمای ایران و شنیدن حرفهای آن در سرزمین وحی می‌تواند خواندی، متفاوت و در عین حال، جذاب باشد. او فاطمه محتشمی است مادر الناز شاکردوست.

ماجرا از این قرار است که براساس برنامه، قرار بود الناز شاکردوست به حج تمتع ۹۰ مشرف شود که به قول فوتبالی‌ها در دقیقه ۹۰ این سفر معنوی نصیب مادر این بازیگر سینمای ایران شده است.

فاطمه محتشمی در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به سرزمین وحی از چگونگی اعزام خود به حج تمتع امسال گفت و در ادامه با ارائه توصیه‌هایی به بازیگران مشهور سینمای ایران، از نقاشی بیت الحرام توسط دخترش الناز در سن سیزده – چهارده سالگی که به حج عمره رفته بودند، سخن به میان آورد.

وی گفت: روزهای آخر ماه مبارک رمضان بود که به ما اطلاع دادند الناز شاکردوست در لیست هنرمندان اعزامی به حج تمتع ۹۰ قرار داده شده است اما بنا به دلایلی، قسمت نشد دخترم به این سفر معنوی بیاید. برهمین اساس، دو هفته قبل از عزیمت به سرزمین وحی خبردار شدم که من جای الناز به این سفر خواهم رفت. امیدوارم دخترم هم پس از کسب آمادگی لازم، هرچه سریعتر به این سفر معنوی اعزام شود.

محتشمی با ارائه توصیه‌هایی به بازیگران مشهور سینمای ایران به خصوص دخترش، اظهارداشت: باتوجه به اینکه بازیگران سینمای ایران الگویی برای جوانان هستند، باید در نوع لباس پوشیدن و پوشش نمونه باشند.

این مادر بازیگر مشهور سینمای ایران که چادر مشکی پوشیده است، در پاسخ به این پرسش که در این سفر معنوی چه دعایی برای دخترتان کردید و یا خواهید کرد؟ گفت: نه تنها برای دخترم بلکه برای تمام فرزندان ایران عاقبت به خیری را از خداوند متعال خواستارم.

محتشمی از احساس خود هم درباره سفر حج تمتع سخن گفت و افزود: اینجا خیلی عظمت دارد و خدا را شاکرم که چنین سفری را نصیب من کرده است. وی در ادامه با بیان اینکه برای دومین بار است به این سفر معنوی مشرف شده است، به خاطراتی اشاره می‌کند که مربوط به سیزده – چهارده سالگی الناز شاکر دوست است.

محتشمی گفت: الناز سیزده – چهارده ساله بود که به حج عمره رفتیم. دخترم در این سفر و پس از مشاهدات خود مکه مکرمه و رفت‌ و آمدها و حتی وضو گرفتن‌ در سرزمین وحی را نقاشی کرد که هنوز هم این نقاشی‌ها را نگه داشته‌ام.

به گزارش مهر، الناز شاکردوست ۲۷ ساله در سن نوزده سالگی (۱۳۸۳) با بازی در فیلم گل یخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد به سینما وارد شد.

او در فیلم‌هایی مانند مجردها، عروس فراری، قتل آنلاین، چه کسی امیر را کشت، چند می‌گیری گریه کنی، بی‌وفا، قاعده بازی، خدا نزدیک است ٬ باد در علفزار می‌پیچد ٬ کیش و مات و… بازی کرده‌ است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019