تماس با مدیر
جمعه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۷


توزیع سریال شهرزاد با بازی ترانه علیدوستی + تصاویر

توزیع سریال شهرزاد با بازی ترانه علیدوستی + تصاویر

سریال شهرزاد

علی اسد زاده مدیر شرکت تصویر گستر پاسارگاد و پخش کننده سریال شهرزاد با اعلام این مطلب افزود: با توجه به ایام عزادارای ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی و احترام به این روزها، قسمت دوم سریال شهرزاد روز دوشنبه 4 آبان ماه در سراسر کشور توزیع می‌شود.

عکس سریال شهرزاد

بازی ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

 

وی ادامه داد: قسمت‌های بعدی این سریال به صورت هفتگی ودوشنبه‌های هر هفته به شکل مرتب توزیع می‌شودو در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

ترانه علیدوستی در شهرزاد

 ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

 

اسد زاده ادامه داد: همراه با قسمت دوم سریال شهرزاد، قسمت دوم سریال برکینیگ بد نیز ارائه می‌شود.همچینین قسمت دوم سریال شهرزاد دارای منوی جدید و یک غافلگیری برای مخاطبان است.

ترانه علیدوستی

سریال شهرزاد با بازی ترانه علیدوستی

 

وی با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از قسمت اول گفت: بعد از توزیع قسمت اول به هزار نفر از مخاطبان هر نفر 100 هزار تومان هدیه نقدی داده شد و در قسمت دوم نیز این جوایز اهدا می‌شود.

اسد زاده افزود: برای انتشار و توزیع هر قسمت سریال شهرزاد از این سریال تهمیدات ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.که در زمان انتشار هر قسمت اعلام می شود.


سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی با حضور ترانه علیدوستی، علی نصیریان، مصطفی زمانی، ابوالفضل پور عرب، شهاب حسینی، پریناز ایزدیار برای عرضه در شبکه نمایش خانگی ساخته شده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017