تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


تنش در بین مسئولان سیما و تهیه کننده برنامه سمت خدا و استعفا مجری برنامه

تنش در بین مسئولان سیما و تهیه کننده برنامه سمت خدا و استعفا مجری برنامه

برنامه سمت خدا

تنش در بین مسئولان سیما و تهیه کننده برنامه سمت خدا و استعفا مجری برنامه اوج وفاداری مجری برنامه سمت خدا در برنامه زنده: تهیه کننده ما را از این برنامه برداشته‌اند، تا وقتی که او نیاید من هم دیگر به این برنامه نمی‌آیم

استعفا مجری برنامه سمت خدا

نجم‌الدین شریعتی مجری برنامه «سمت خدا» روز ۲۲ اردیبهشت‌ماه روی آنتن زنده به برکناری سیدعبدالمجید رکنی تهیه‌کننده این برنامه اشاره و تأکید کرد: اگر تهیه‌کننده برنگردد من هم این برنامه را اجرا نمی‌کنم.

با برکناری تهیه‌کننده برنامه «سمت خدا» حواشی جدیدی حول این برنامه پیش آمد. در ساعت ۴۰: ۱۳ روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه «سمت خدا» روی آنتن رفت و نجم الدین شریعتی مجری برنامه گفت: من همین جا اعلام می‌کنم تهیه کننده ما را از این برنامه برداشته‌اند و تا وقتی که او نیاید من هم دیگر به این برنامه نمی‌آیم.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله فرحزاد نیز که به عنوان کار‌شناس روزهای دوشنبه این برنامه زنده حضور داشت، گفت: باید این را بگویم که حتی به رکنی اجازه نمی‌دهند پایش را به استودیو بگذارد. تنشی در بین مسئولان صدا و سیما و تهیه کننده برنامه بوده و هر چه ما به مسئولان رو انداختیم آن‌ها روی ما را زمین زدند. بنابراین اگر تهیه کننده و مجری برنامه برنگردد، ما کارشناس‌ها هم دیگر به این برنامه نخواهیم آمد.

باید دید با وجود این گفته‌های صریح روی آنتن زنده شبکه ۳ سیما، مسئولان تلویزیون چه واکنشی نشان خواهند.

مهر

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017