تماس با مدیر
شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۹


تمهیدات پلیس راهور برای ماه رمضان

تمهیدات پلیس راهور برای ماه رمضان

رئیس پلیس راهور گفت: رانندگان در صورتی که جرایم رانندگی خود را از ابتدای ماه مبارک رمضان طی مدت 6 ماه بپردازند دو برابری جرایم رانندگی آنها تا پایان سال 90 بخشیده می شود.

به گزارش مهر، سردار اسکندر مومنی صبح روز یکشنبه در حاشیه سفر به استان قم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانگونه که پیش از این بارها اعلام کرده ایم جریمه هدف نیست به همین دلیل بر اساس تصمیم مجلس از اول ماه مبارک رمضان رانندگان در صورتی که ظرف 6 ماه جرایم رانندگی شان را پرداخت کنند مشمول بخشودگی دیرکرد دو برابری جرایم تا پایان سال 90 می شوند.

وی گفت: بر این اساس تمامی دو برابری جریمه های رانندگی تا پایان سال 90 به مدت 6 ماه بخشیده می شود و رانندگان می توانند در این مدت جرایم خود را بپردازند.

رئیس پلیس راهور از اجرای طرح ویژه ترافیکی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: برای ماه مبارک رمضان طرح ویژه ترافیکی را به منظور روان سازی ترافیک در شهرها در نظر گرفته ایم و نیروهای پلیس با استقرار در اطراف مساجد برای روان سازی ترافیک طرحهایی را اجرا می کنند.

وی با بیان اینکه مسافرت در روزهای آخر مرحله اول طرح تابستانه افزایش یافته است، تاکید کرد: اکنون ترافیک در جاده‌های شهرهای بزرگ سیاحتی زیارتی پرحجم است البته 40 هزار نیرو در سراسر کشور برای روانسازی ترافیک تا روز آخر اجرای مرحله اول در جاده ها حضور دارند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019