تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷


شایعه تعرض جنسی سعید طوسی قاری قرآن+بیوگرافی

شایعه تعرض جنسی سعید طوسی قاری قرآن+بیوگرافی

تعرض جنسی سعید طوسی

 

محمد گندم نژاد طوسی معروف به حاج سعید طوسی و ۴۶ ساله متولد تهران است.

وی می گوید به قول خانواده ام از یک سالگی به مشهد آمدم و از ۵ سالگی قرآنم را شروع کردم و پس از آن به همراه به پدرم به صورت مستمع در کلاس های قران حصور یافتم وی ادامه داد که در سال ۱۳۷۲ در مسابقات کشور سوریه رتبه اول  و در سال ۱۳۷۷ در مسابقات مالزی بین ۳۶ نفر رتبه اول را کسب کرد وی افزود که برای رشد قرانی به بیشتر از ۲۰ کشور سراسر دنیا اعزام شدم.

او همچنین در سازمان صدا و سیما و استاد معلمی قران نیز فعالیت میکند.

شایعه تعرض جنسی سعید طوسی قاری قرآن توسط رسانه های بیگانه صدای امریکا منتشر شده است که هیچ پایه و اساسی ندارد

تعرض جنسی قاری قرآن سعید طوسی

 

 

تجاوز سعید طوسی به 12 پسر

 

 

خانواده

سعید طوسی گفته است که ازدواج کرده و همین طور سه فرزند دارم و ان ها علاقه مند به قرائت قران هستند و سعی ام بر این است تا در خانه ام محیطی نورانی در پناه قران ایجاد کنم

 

شایعه تعرض جنسی سعید طوسی به گفته صدای آمریکا

صدا امریکا میگوید که در روز اول مجلس برای ورود نمایندگان از طرف بیت رهبری او را دعوت کردند و او با کلام قرانیش صبح مجلس شورای اسلامی را آغاز کرده بود و او با دانش آموزانی از ۱۱ سال تا ۱۹ سال اول کشور که خانواده مذهبی هم داشته کار کرده است !

 همه ی این ها شایعاتی است که سالهاست رسانه هایی مانند صدای آمریکا و مشهور به دروغ گویی و تهمت زنی هستند درباره اکثر چهره های فرهنگی مذهبی ایران ساخته اند . امید است ما و شما کاربران فهیم بتوانیم با آگاهی و منطق در مقابل این شایعات و آبروی انسانها رفتار مناسبی داشته باشیم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017