تماس با مدیر
پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹


تصمیم جدید آنجلینا جولی و برد پیت

تصمیم جدید آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت با هم یک فیلم می سازند

آنجلینا جولی و برد پیت قصد دارند با هم یک فیلم بسازند و هر دو در این فیلم بازی کنند.

این زوج درسال ۲۰۰۵ در صحنه فیلمبرداری فیلم ” آقا و خانم اسمیت ” با هم آشنا شدند و آنجلینا جولی معتقد است که اکنون زمان آن رسیده که آنها دوباره با هم متحد شوند و در یک فیلم مشترک بازی کنند.

آنجلینا ۳۶ ساله شب یکشنبه در مراسم فرش قرمز اسکار در مورد این موضوع گفت:”ما درباره ساخت یک فیلم مشترک باهم صحبت کرده ایم و یک ایده جالب نیز داریم.”

این بازیگر برنده جایزه اسکار که مادر شش فرزند است و در مراسم اسکار یک پیراهن مشکی سفارشی از برند مشهور ورساچه پوشیده بود، تاکید کرد که این فیلم مشترک ، یک فیلم کمدی رمانتیک نخواهد بود.

آنجلینا برای همراهی و حمایت از برد پیت و همینطور اهدای جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی و بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی در این مراسم شرکت کرده بود. براد پیت که برای بازی در فیلم ” مانی بال ” نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود ، موفق نشد این جایزه را بگیرد اما جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی توسط آنجلینا جولی به نت فکسون و جیم راش ، نویسندگان فیلمنامه فیلم ” نوادگان” ، اعطا شد و جایزه بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی نیز توسط این هنرپیشه مشهور و موفق هالیوود به وودی آلن ، نویسنده و کارگردان فیلم ” نیمه شب در پاریس” داده شد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019