تماس با مدیر
شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹


تصاویر وداع باخالق«شد جمهوری اسلامی…»

تصاویر وداع باخالق«شد جمهوری اسلامی…»

مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد محمد بیگلری‌پور رهبر ارکستر سمفونیک صدا و سیما پیش از ظهر امروز شنبه 30 دی ماه در محوطه مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش مهر، در این مراسم حسین تقی‌پور رئیس مرکز موسیقی صدا و سیما با تسلیت جدایی غم‌انگیز این استاد عرصه موسیقی، گفت: این مصیب را به ویژه به همسر ایشان که در طول بیماری دلسوزانه به پرستاری از او مشغول بود تسلیت می‌گویم. همین‌طور به جامعه هنری کشور به ویژه اصحاب موسیقی و شعر که برخی از اعضای این جامعه در میان جمع، حضور دارند نیز تسلیت می‌گویم.
در ادامه این مراسم متن پیام تسلیت شخصیت‌هایی چون رئیس‌جمهور، رئیس مجلس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز موسیقی و سازمان صدا سیما قرائت شد.
از هنرمندان و مدیران حاضر در این مراسم می‌توان به افرادی چون محمد حسین صوفی معاون صدا، محمد میرزمانی، حمید شاه آبادی معاون هنری وزیر ارشاد، امیر رضا اسفندقه، رضا پورحسین، عبدالحسین مختاباد، تورج نصر، محمد اصفهانی، محمد گلریز، زمانی، مجید انتظامی، عباس سجادی و سعید بیابانکی اشاره کرد.
نکته جالب در این مراسم قرائت پیام رئیس‌جمهوری و رئیس مجلس بود که تاکنون رسانه‌ای نشده است. گرچه از پنجشنبه اخباری مبنی بر انتشار پیام از سوی این مقامات به گوش می‌رسید، اما این پیام‌های تسلیت تاکنون در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است.
بیگلری پور سازنده نخستین سرود ملی جمهوری اسلامی ایران بود که سالها رهبر ارکستر صدا و سیما بود.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019